Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryskiwacze lpg AC W01


apis

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu na rynku są dostępne wtryskiwacze firmy AC.
Listwa wtryskiwaczy AC W01, AC W02. Wtryskiwacze AC W03 są różne od wtryskiwaczy AC W02 tym że jedne są  w postaci listwy wtryskiwaczy a wtryski AC W03 są pojedyncze.
Cena  tych wtryskiwaczy jest niska  w porównaniu do wtrysków Barracuda.

ciekawie wypada porównanie wtrysków Valtek i listwy wtryskiwaczy AC W01.
Wymiana wtryskiwaczy robiona byłaprzez serwis lpg warszawa w tym konkretnym przypadku.

http://lpgmasters.pl/wtryskiwacze-valtek-czerwone-cz-2/

Dla mnie AC W01 w swojej półce cenowej są rewelacyjne.

Montaż wtryskiwaczy AC W01 a potem obowiązkowo nowa regulacja gazu w samochodzie.
Najpierw regulacja gazu w warsztacie a potem regulacja instalacji lpg na drodze.

Cena wtryskiwaczy AC W01 jest raptem o 50-80zł wyższa niż maja wtryskiwacze Valtek
a różnica techniczna to przynajmniej dwa poziomy na korzyść wtryskiwaczy AC W01.

Edytowane przez apis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze numer REGON zapomniałeś podać.

4 godziny temu, apis napisał:

ciekawie wypada porównanie wtrysków Valtek i listwy wtryskiwaczy AC W01.

Zaiste -"bardzo ciekawie". Cokolwiek porównywać do tych plujek wychodzi elitarnie. Ameryki mistrzu z AC nie odkryłeś -było na forum, cel i przesłanie postu oczywiste. Nawet tej smętnej reklamy w pozory przyoblec nie umiesz.

"Niska cena w stosunku do Barracud"? Valteki mają jeszcze niższą hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna reklama.

W lipcu chciałem założyć. Wybrałem warsztat w białymstoku, chyba najbardziej polecany jeśli chodzi o stag. Miałem valteki, zaproponowałem w01. Usłyszałem, że nie warto, albo valteki, albo jak ma być coś lepszego to w02 i że sami głównie w02 montują.

Ale z tego co widzę na forum apis ma duże ciśnienie z tymi w01, chyba paletę zamówił po promocji bo nie cieszą się powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie popadajmy w skrajności -za tą cenę naprawdę w miarę. Valteki kompletnie odpadają moim zdaniem -rozrzut wykonania, szybie rozkalibrowanie, niska precyzja itp. itd.

Minimum to chyba regi albo w01. MINIMUM. Tak ja to widzę. A rynek? Rynek widzi to tak, że mam już wiaderko Valteków wyjętych z aut, które kupiłem ja czy ktoś z rodziny ;)

W01 bym nie włożył osobiście. To nadal waldusiopodobny produkt. U siebie zasadziłem Baraki i Herkulesy. Oczywiście to wciąż Polska -nie tyle istotne jest jak dobry gaz zatankujemy ale jak dobrze go odfiltrujemy hahaha. Więc porządne filtry to podstawa... w moim odczuciu.

 

Takie tematy "odkryłem produkt, którym handluję" mocno mnie antagonizują. Podobnie jak zapewnienia dystrybutorów/sprzedawców, że "u nas zielone jest zielone, a u innych zielone chyba jakieś zielone nie jest". I zaraz mi się przypomina przysłowie"

"Dlaczego tanie wina są dobre? Bo są dobre i tanie..." ;)

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...