Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powrót do marki? A6 C7 avant


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, carrera369 napisał:

Przydałoby się takie zdjęcie bo na tych nie widać jak wyglądają felgi.

Zimowe wcale nie są takie złe :) To 17" ? Jaki rozmiar opon ?

Co innego ciemne szyby :kwasny:

Tak to 17" i opona 225/55/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stepien1997 napisał:

Jakie wrażenia z jazdy tym autem z tym silnikiem po chipie??

Bardzo pozytywnie jak dla mnie wystarczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c7 bardzo mi się podoba, zmiana na s-line na ogromny plus, koło mi się nie widzi ale to przecież właściciel ma się jarać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze. Ja pewnie wczesniej niz za rok albo dwa sobie takiej nie kupie. Moze Tobie sie znudzi. Daj znac jak bedziesz sprzedawal. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten sam kolorek mamy ? ile kolo dodało uroku to szok ? na tej oponie masz naciag czy równo z felga? Fajny projekt? Bezawaryjnej i Przyjemności z jazdy ? Jak się w Audi wejdzie to już się z tej marki nie wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎19 o 22:13, darekef81 napisał:

Jak się w Audi wejdzie to już się z tej marki nie wyjdzie :wink:

Do momentu aż poprowadzisz BMW  :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, granatowy napisał:

Do momentu aż poprowadzisz BMW  :decayed:

 

Nie wiem mnie bmw nie porwalo bynajmniej seria 5, ale to i moze kwestia gustu i preferencji. Dla mnie A7 jest wszytkim tym czego chce od auta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2017 o 10:37, granatowy napisał:

Do momentu aż poprowadzisz BMW  :decayed:

 

Z BMW przesiadłem się do Audi i nie żałuję. :) Kwestia gustu. Bynajmniej stereotyp o kierowcach BMW już mnie nie dotyczy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Mango155 napisał:

Z BMW przesiadłem się do Audi i nie żałuję. :) Kwestia gustu. Bynajmniej stereotyp o kierowcach BMW już mnie nie dotyczy. :P

Teraz dotyczą Cię stereotypy o kierowcach Audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Animal napisał:

 

Teraz dotyczą Cię stereotypy o kierowcach Audi :decayed:

Czyli jakie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, granatowy napisał:

Czyli jakie ? :decayed:

Cham z Audi
"W towarzystwie nieustająco mówi o tym, w ile czasu dojechał z Wrocławia nad morze, z Poznania do Berlina, a z Warszawy do Zakopanego, zwykle zmniejszając ten czas o jakieś 40-50%. Uważa się za znawcę techniki i twierdzi, że jego 3.0 TDI ma 450 KM, bo pomylił moc z momentem obrotowym. Jest święcie przekonany, że skoro to V6, to znaczy że ma biturbo. Ma quattro, dzięki czemu uważa, że jego auto jest absolutnie nie do wytrącenia z równowagi, a przede wszystkim lepiej hamuje. Twierdzi, że rowerzyści, skuterzyści i traktorzyści powinni zniknąć z jezdni, bo on jedzie i jest najszybszy. Przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy. Wyprzedza zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Trąbi na ludzi przechodzących po przejściu dla pieszych. Spycha z lewego pasa tych jeleni jadących 130 km/h (nieważne, że właśnie wyprzedzają kolumnę tirów). Opowiadając o pokonywanych przez siebie trasach, mówi że jeździ bezpiecznie z taką rozsądną prędkością podróżną 200 km/h. W trasie zawsze popija napój energetyzujący. Z jego statystyki wynika że tylko jeden na 25 kierowców, których zepchnął/wymusił pierwszeństwo/zmusił do gwałtownego hamowania dogania go i spuszcza mu wp***dol na światłach, więc per saldo się opłaca. Ma 23 punkty karne od roku, bo każdemu policjantowi w czasie kontroli na dzień dobry wpycha do ręki 1000 zł. Mając 38 lat ginie w wypadku z żoną Moniką, córką Julią i synkiem Kubusiem, gdy na drodze między Płockiem a Inowrocławiem przy 220 km/h wyprzedza na trzeciego i zahacza kołami o śnieg. "

 

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bajki można by wytoczyć na każdą markę samochodu. ;)

A teraz nie zaśmiecajmy już autorowi tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie tutaj nie było bo strasznie zalatany jestem, ogólnie zbyt dużo się nie zmieniło jeśli chodzi o auto wymieniłem tylko zawieszenie na gwintowane bo przez przypadek wyczailem, że gwint który miałem w B8 pasuje też do C7 stąd decyzja była szybka jako, że z samych sprężyn H&R nie byłem zadowolony (za słabo siadło )?Teraz jest Ok efekt poniżej :

IMG_2721.JPG

IMG_2720.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada....i ladnie siedzi.....graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...