Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie rejestracji


Toomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, mam problem taki że na początku spaliła mi się jedna żarówka podświetlenia rejestracji po wielu próbach i po obijanych palcach udało mi się odkręcić beznadziejną aluminiową chyba śrubkę wymieniłem ją no ale już do końca nie dało mi się jej dokręcić gdyż gwint był w stanie marnym (ale świeci) po jakimś czasie spaliła się druga i tu zaczyna się problem bo ktoś kiedyś chciał się już do niej dobrać i nie ma szans na jej odkręcenie,  jest jakiś sposób na wykręcenie tego plastiku bez używania siły?? Macie jakieś sposoby na te super niemięcie śrubeczki zapieczone?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabialem :D
Tragedia. W nerwach rozwiercilem cała oprawke i powoli kombinerkami powyciagalem resztki plastiku. Nowa oprawka w ASO koło 40zl kosztowała :)

Wysłane z mojego XZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dobrze nie kojarzę ale jak rozbierzesz klapę to w środku masz mocowania od tej całej listwy do podświetlania i jak ją odkręcisz to chyba wyjdzie ci całość i wtedy bez problemu rozwiercisz to sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całą blendę oświetlenia rejestracji można zdemontować i na spokojnie to ogarnąć. Ja w poprzednim Audi musiałem żywcem rozwalić całą lampkę bo nie dało się odkręcić, a nie chciałem demontować całej blendy zresztą i tak zmieniałem na ledowe podświetlenie więc mi nie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...