Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.8 quattro biała perła us. kedzior96


kedzior96

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mtsa i moim zdaniem jest za miękko, ale ja mam w lato mega nisko i potrzebuje beton. Teraz w zime jeżdżę na podniesionym mtsie i jest przyzwoicie, na pewno lepiej niż springi -40/-60 i innych cudach. Jeśli nie chcesz schodzić mocno w dół to możesz brać. Nie ma też co porównywać mtsa do kw, bo to inna półka i inny komfort. Przechodząc z serii na mtsa, na pewno odczujesz różnice na plus i będziesz zadowolony z lepszego prowadzenia auta, chociaż może Ci sie wydawać że jest twardo, bo nie wyregulujesz twardości jak w kw v2. Jeśli znalazłeś gwint do regeneracji w dobrych pieniądzach do warto, koszt regeneracji to około 400-500zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 18tki na lato bierz spokojnie, bez naciągów + gwint i jeździ się tylko lepiej ;) Chyba, że interesuje Cię mocna gleba i zawiecha beton to wtedy już nie możemy mówić o jakimś zbytnim komforcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdc ogarniete klapa z us rowniez jak i gladki zderzak wszystko czeka na lakierowanko 

18052235_1893030590934717_1857722437_o.j

18049854_1893031617601281_530302148_o.jp

Swoja droga jakby ktos chcial mam kilka kompletow pdc do sedana i avanta wersja przedlift. Niestety nie moge dodac tego w dziale sprzedam :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadla klapa us i zderzak na gladko 

18209438_1897566683814441_1494768972_o.j

18176117_1897566693814440_2078883116_o.j5906AFE5

18195250_1897025000535276_646174096_o.jp

W planach jeszcze progi w kolor i uchwyt do szybkiego montazu tablicy bo teraz to na trytytki co srednio mi lezy 

Aaa i kw2 szukam :D 

I trzesio chyba kiedys wrzucal jak wyglada z lotka od saba 95 ale nigdzie nie moge znalezc bo rowniez bym chcial zalozyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Bardzo ładne auto i kolor niebanalny.

Tylko te kierunki pomarańczowe bym usunął,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy us w srodku maja odblaski pomaranczowe ze tak powiem rarytas bo rowniez mam bi xenon wiec zostaje :) a i wyroznia sie z tlumu przy setkach a4 ktore lataja po drogach :) fakt kolor malo spotykany takze tez ktos od czasu do czasu popatrzy jak perla sie w sloncu mieni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym lubelskim to zagłebie gładkich frontów poliftowych:grin:

zamiast malować progi, kup nowe S4, jakieś 800zł kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie progi zostawiam w serii nic nie lakieruje :) sa inne wydatki trzeba za prawko się wziąć. (c+e) 

swoją drogą nie znalazłem zderzaka us a miałem 2 polifty. przed lift ładny ze spryskami praktycznie nie dostępny albo cena kosmos wiec :) 

strasznie korci mnie kupno gwintu ale pas trzeba zacisnąć. trzeba znaleźć wyciek z klimy bo ku**a gdzieś spierdzielił mi czynnik. w ubiegłym roku było sprawdzane czy gdzieś ma wycieki ale nie dokładnie to sprawdzili... 

trzeba też podłączyć kratki podświetlane i klamki, dorzucić wskaźnik ładowania i temp oleju, założyć czarne słupki do podsufitki, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadly wskazniki cisnienia, i temp oleju, wpadla podstawka pod filtr, nowy olej, z filtrami, kompletny rozrzad, nowe lancuszki rozrzadu, nowe slizgi, nowe uszczelniacze wałków i walu. Kompletne uszczelnienie silnika nowe plyny eksploatacyjne ogolnie w ciul rzeczy wiekszosc z aso cena powala na kolana ale mysle ze warto zdjec co prawda nie mam ale postaram sie conieco wrzucic. 

Klima rowniez zrobiona okazalo sie ze przetarlem przewod aluminiowy kupilem drugie zalozone pelen serwis klimy i jest cacy 

W planach sprzeglo w kevlarze, regeneracja docisku bo juz wysoko bierze. Choc w drugiej 2.8 q ale w avancie juz sie skonczylo bo strasznie wysoko bierze wiec na dniach bedzie rozbieranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...