Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie Lotki


Munczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem na allegro zamiennik lotki z firmy TFB na allegro  "  http://allegro.pl/audi-a4-avant-8e-b6-b7-01-07-spoiler-rs4-tuning-i6705501578.html#thumb/1     "

o dziwo zamiennik jest dobrze spasowany i wykonany z dobrego materiału przy matowieniu czuć zdecydowanie że to laminat z domieszkami jakiegos tworzywa i trzeba chwilę sie pobawić aby powierzchnia była gładka i nie było żadnych mini dziurek ale ogołem wygląda solidnie .

moje pytanie do forumowiczów brzmi czy warto pomalować taką lotkę sprayem z dobranym kolorem oczywiscie uprzednio dając podkład a następnie połysk czy lepiej szukać lakiernika  ? na alledrogo znalazłem taki zestaw  http://allegro.pl/duzy-zestaw-podklad-baza-klar-3xspray-vw-audi-ly9b-i6667672311.html      proszę was o radę co robić :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie kombinuj, te lotki same w sobie są pofalowane, więc już jest trochę kupa. Do tego nigdy w życiu nie położysz ładnej powłoki sprayem. Nie uda Ci się za skarby odpowiednio rozlać klaru i uzyskać odpowiedniej morki. Lotka będzie na klapie czyli w miejscu w którym będzie widać każde niedoskonałości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie lotka już u lakiernika dam fotki jak już bedzie zamontowana o ile mi sie spodoba jakość lakieru  dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik powiedział że 100zł zobaczymy jak on to pomaluje..  lotka bedzie w Piątek:)

Edytowane przez Munczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zamieszczam zdjęcia dopiero teraz ale szczerze mogę polecić lotkę od TFB przyklejona na klej do szyb nie odpadła przy 220 Pozdrawiam

 

20170223_163143.jpg

20170223_163154.jpg

20170223_163131.jpg

20170223_163147.jpg

20170223_163209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2017 o 22:48, doman96b6 napisał:

Lakiernik dużo za takie coś nie weźmie,ja chyba zapłaciłem 50zł

Mi taki jeden z mojego miasta odpisał na maila:

 

Cytuj
Zdjęcie i założenie listew 4 sztuki + lakierowanie z wszystkimi materiałami lakierniczymi .
1600 zł . spoiler 500 zł . Plus VAT na Fakturę
Lakierowanie elementów PCV wymaga specjalnej technologii lakierowania i zastosowania
po kolei wszystkich materiałów  . Inaczej lakier może się łuszczyć .

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...