Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5" w 1.8t


mebleusz

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

przymierzam się do zmiany wydechu w swoim a4 1.8t.

Zastanawiam się nad pełnym przelotem od dp do samego końca 2,5", pytanie pojawia się jedno - montować tłumik końcowy czy robić po prostu full przelot? Wiem, że może być trochę głośny ale w przyszłości myślę o wrzuceniu turbo+większych wtrysków, więc może nowe turbo miałoby czym "oddychać". Ktoś ma doświadczenie w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

https://www.youtube.com/watch?v=ANxxSYzu8ng

DP 3" + do końca 2,5". Jak nie zapomnę to w sobotę dodam fotki jak to wygląda od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że bedzie głośno ,acz kolwiek ,każdy ma inne preferencje akustyczno -dzwiekowe :)

 

naprzyklad jakiś czas temu wykonałem pełen wydech z kwasowki do znajomego do corrado ,wydech na 3 tlumikach ,przelotowy ,ale zdlawiany i wyciszany jak tylko sie da , niestety kolega ,juz po 40-stce ,stwierdzil ,ze sie tym nie da jezdzic (układ był deko głosniejszy od seryjnego i mierzony był decybelomierzem i miescił sie w normach chalasu ) Odsprzedał ten wydech dla innego klubowicza klubu corrado ,który to z koleji ,jest wniebowziety ,jak pracuje ten uklad,mało  tego,powiedzial mi ,ze mogl by być jeszcze deczko głośniejszy .....

 

Tak wiec ,musisz sam eksperymentowac,bo co dla jednego jest glośne ,dla drugiego ,będzie ciche i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...