Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Listwy dolne


Krzychu88

Rekomendowane odpowiedzi

W a4 b5 od konca roku 96(lifting) na dole drzwi montowane sa listwy ozdobne.

Wlasciwe to jest jedna z wad w a4 bo lapie je korozja i nie wyglada to zbyd ladnie jak sa takie krzywe i porwane,

a niekiedy nawet odpadaja. Moje pytanie nie wiecie moze gdzie kupic takie listwy lub jakie sa ceny nowych? Co zrobic

zeby jak zaloze cale znowu mi sie nie zniszczyly :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO obecnie sa juz teraz tylko listwy cale gumowe bez metalowych rynienek z uwagi wlasnie na korozje. Ja wymienialem od strony kierowcy, po zciagnieciu okazalo sie cala metalowa rynienka jest przerdzewiala, zreszta deliaktnie naciskajac na listwe bedziesz wiedzial czy rudy juz zmielil czy nie. Moim zdaniem arczej nie zciagniesz jej w calosci ale jesli chcesz probowac to najpierw odkrec srubke mocujaca listwe na jej przedniej krawedzi od srodka drzwi i musisz ja wysunac kilka cm do tylu i wowczas zejdzie z plastikowych zatrzaskow zamontowanych na drzwiach. Koszt w ASO 98-100 pln brutto.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje troche temat bo nie chce nowego zakladac, mam pytanie bo posiadam a4 b5 z 99roku i juz niezle mi te dolne liztwy pordzewialy az troche odstaja, i mam takie pytanie czy jak je sie calkiem zdemontuje to w drzwiach zostaja jakies otwory po nich albo cos co moze szpecic drzwi z zewnatrz??? Prosil bym o odp bo jak nie to zdejme je calkiem a jak tak to poprostu kupie nowy komplet jak ktos mowil z gumy ze nie rdzewieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdza tez a4 bez tych listewek i rzadnych bolcow nie widac... Czyzby byly robione z listwami i tez bez??? Moze sie ktos orientuje? No to zostaje mi tylko wymiana :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje przed pierwszym liftingiem nie posiadały tych listew dolnych drzwi

tak jak ykk napisał jak zdejmiesz listwy to zostaną bolce na których trzymają się spinki od listew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reikeb pierwsze modele 95, 96 w ogole nie mialy tych listew.

2 opcja ze ktos spilowal - ucial te bolce. Takie rzeczy tez robia.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez bym sie cieszył... nie wiem po co je wogule zrobili po lifcie... bede musial co pomyslec, albo wsadze nowe albo moze sa jakies inne od S4 albo cos bo sie nie orientowalem jak narazie, bo zpilowanie reczej odpada gdyz chyba za estetycznie nie bedzie to wygladac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup listwy odzaluj te pare zlotych i bedziesz miec spokoj na pare lat.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup listwy odzaluj te pare zlotych i bedziesz miec spokoj na pare lat.. :good:

Chyba tak bede musial zrobic :hi: Bo jakis innych oprucz tych seryjnych to nie ma chyba do kupienia??? W kazdym razie dziekoweczka a pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...