Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który telefon wybrać


Który telefon  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telefon byś wybrał?

    • Xiaomi Redmi 3s 32GB DualSim LTE
      7
    • Lenovo K6 DualSIM LTE
      0
    • ASUS Zenfone 3 MAX ZC520TL
      2
    • Sony Xperia XA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, 

Używam Note 4 właśnie w wersji z Mediatekiem Xelio i spisuje się świetnie. Procesor rakieta!

Poza tym nic się nie grzeje a przy intensywnym użytkowaniu bateria 4100 MaH wytrzymuje ok 2 dni.

Przy rzadszym użytkowaniu nawet ok. 5 dni.

Przy 5,5 cala to świetny wynik.

BTW. W Miui 8 masz opcję ustawień wydajności procesora i oszczeędzania energii. 

No i masz możliwość rozszerzenia pamięci kartą micro SD do 128 GB lub używać 2 x SIM.

Wykonanie Nota i jakość znakomite.

Naprawdę trudno znależć zwłaszcza przy tym budżecie słabe strony urządzenia.

Sprzęt kupiony w Polsce z 12 m. gwarancją,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda że się skuszę, a dlaczego gwarancja tylko na rok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przeważnie tyle chinczyki dają za "darmo". Za 2 letnią doplacasz ileśtam dolców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem warunki gwarancyjne dla kilku dystrybutorów Xiaomi i wszędzie jest mowa o 24 miesiącach oraz 6 miesięcy na baterię. Dlatego doszukuję się "małego druczku" ale nie mogę znaleźć.

3 godziny temu, black4 napisał:

Sprzęt kupiony w Polsce z 12 m. gwarancją,

Czy mógłbyś mi podać gdzie kupiłeś swój sprzęt, nie ukrywam że gwarancja jest dla mnie ważna i chciałbym mieć jednak 2 lata, więc nie chcę kupić tam gdzie mają małym druczkiem coś napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź sobie sklepy jak technos,aze itd. Mają 2 lata w pl. Zapłacisz trochę więcej ale masz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złotym środkiem jest zakup na
https://www.ibuygou.com
Naprawy są organizowane w Wrocławiu przez naczelnego wodza Miui Polska -Acid'a

A co do RN4... To dalej mediatek- procesor który prawdopodobnie nie dostanie wsparcia chociażby do andka 7.0 a mój stary Redmi note 3 pro na snapie już ma to zapowiedziane...

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rybus85 napisał:

To sprawdź sobie sklepy jak technos,aze itd. Mają 2 lata w pl. Zapłacisz trochę więcej ale masz spokój.

Jakieś jeszcze sklepy tego typu?? Faktycznie jest taniej niż to co ja znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to są gwarancję sklepowe a nie producenta ;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz gdzie wysłać. Jak nie mają części to nowy. Jak chcesz producenta to zostają x-komy i inne zdzierstwa dzięki dytrybutorowi ABC Data :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten sprzęt, ale przed zakupem wszystkiego się wypytałem. Gwarancja jest możliwa tylko w sklepie w którym kupuję, podobno nie jest to zgodne z prawem EU ale nikt nie chce przyjąć tych telefonów, jeżeli zakup był u kogoś innego, taka rzeczywistość :( Tam gdzie kupowałem zapewnili mnie że telefon będzie aktualizował się sam ponieważ jako jedyni w Polsce mają sprzęt do zmiany konfiguracji telefony w taki sposób (pieprzenie ale niech już im będzie, z tego co się dowiadywałem musi być wersja Global, ot cały sekret). Przyznam że jak miałem awarię Lenovo gdy wchodzili na rynek to również były podobne akcje i wymienili mi na nowy, gorzej jak się sklep zwinie w ciągu tych 2 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę "sklep" a nie działalność jednoosobową(jakich wiele na allegro). Mam na mojego Mi5 2 lata w PL w aze.com.pl i już sprawdziłem gwarancję :)  Padł,odesłany,zrobiony i korzystam dalej :P. Z tym że musi być global też w kulki lecą...W większości jest że możesz mieć inne bylebyś nie spaprał czegoś przy wgrywaniu. Przykład który producent pozwoli Ci na ingerencję w oprogramowanie bez utraty gwarancji jak ma to miejsce w Xiaomi(prośba o odblokowanie bootloadera i wgranie customa).

Nadal piszę że jak ktoś ma obawy albo chce się ubezpieczać jak tylko może to zostają sklepy mające towar od ABC Data. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Xiaomi kupione w Foster Technologies (sklep stacjonarny w Warszawie).

Maję też sklep internetowy (są też na Allegro).

Gwarancja 12m na telefon i 3 m na akcesoria.

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę aliexpress - goldway'a sklep, zapłacić parę dolców za gware która realizowana jest w Pl ... A telefon mieć za 60 % jego ceny allegro ;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze będę polecał mototolę. Aktualizacje przez 2-3 lata. Np. G5 plus. Nowy model, prawie czysty android i ta stosunek jakości do ceny...

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo nie mogę się zdecydować.

 

Nie wiem czy kupić tego samsunga

http://allegro.pl/samsung-j320f-ds-galaxy-j3-2016-dual-black-24h-i6891024627.html#thumb/6

 

czy może lepiej ten xiaomi

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-32-3gb-czarny-eu-gw-24h-z-pl-fv23-i6889746967.html

 

Wielkich wymagań nie mam, mają być 2 karty sim, dobra bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo nie mogę się zdecydować.
 
Nie wiem czy kupić tego samsunga
http://allegro.pl/samsung-j320f-ds-galaxy-j3-2016-dual-black-24h-i6891024627.html#thumb/6
 
czy może lepiej ten xiaomi
 
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-32-3gb-czarny-eu-gw-24h-z-pl-fv23-i6889746967.html
 
Wielkich wymagań nie mam, mają być 2 karty sim, dobra bateria.
Co Ty porównujesz ? Pod każdym względem Xiaomi... 3gb ramu , bateria 4100 ...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...