Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przycisk Awaryjny


firefighter1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, popsułem sobie troche audi.. Miał ktoś kiedyś taki przypadek by mu sie swiecił na panelu ciągle przycisk awaryjny ( tylko swieci przycisk, swiatła awaryjne działają poprawnie) Stało sie to po mojej modyfikacji czyli chciałem podpiąc wideorejestrator gdzies pod +12v po stacyjce. Znalazłem taki plus w głównym oswietleniu kabiny pin nr2 szaro-niebieski przewód. Działało to lecz po 2 dniach spalił sie bezpiecznik od oswietlenia po wymianie bezpiecznika oraz odłaczeniu kamerki, podswietlenie przycisku awaryjnego nie gaśnie..Pojewiły sie tez 2 błedy: 01206 Sterowanie klimatem - Sygnał czasu po wyłączeniu zapłonu (sygnał nieprawidłowy- stały) oraz 00532 System ułatwiający wsiadanie do samochodu (napiecie zasilające ) Jezeli ktoś cos miał podobnego prosze o pomoc co mam zrobic by to naprawic? Co to sie mogło stac?

16836399_1244336212315302_9112939486793208347_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Ci ściemnianie?? Po zamknięciu drzwi światło powinno delikatnie się wygaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa,  zamknę drzwi ściemni się po chwili, zamknę centralnym od razu się stopniowo ściemni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiada to ja się wypowiem. Wygląda mi to na zwarcie które uwaliło przekaźnik odpowiadający za sygnał pozycji ACC (+12 po stacyjce). Na początku podejrzewałem walniętą diodę albo kondensator ale skoro ściemnienie działa to wykluczam te elementy. Bezkosztowo szybko jesteś w stanie obejrzeć wszystkie bezpieczniki pod kierownicą oraz należy sprawdzić działanie przekaźników wszystkich, bo nie wiem który może być walnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Can nie idzie w uśpienie przez to świeci awaryjny, posprawdzaj błędy na modułach, ostatecznie od felernego modułu możesz wyjąc bezpiecznik by miec pewność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie w uśpienie bo nie dostaje sygnału że ma go uśpić. Układ "widzi" uszkodzenie wyłączenia zapłonu (zakładam że "widzi" cały czas kluczyk w stacyjce), tu bym obstawiał przyczynę, ale nie bardzo widzę związek z zamontowanym dodatkowym odbiornikiem (kamerą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od modułu to bedzie bezpiecznik nr 24?  Dziwna sprawa z tym jest, nie jedzilem autem od srody wieczorem. Cały czwartek auto stało nie odpalane dzis rano zanim wszedłem do auta popatrzylem na ten przycisk i odziwno nie swiecił mysle sobie ze padł całkiem aku ale przekrecam stacyjke i auto odpaliło. Gasze auto włączamalarm zamukam auto patrze i dalej swieci. Czyli on gasnie tylko pojak widac dniu moze nawet ponad dzien tego nie wiadomo. Napewno nie odrazu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało zabezpieczenie które wyłącza oświetlenie jak zostawisz otwarte drzwi. Nie pamiętam jaki jest czas ale ok 1-2 godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...