Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy.. Czy opłaca się naprawiać?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem :) 

czy waszym zdaniem warto remontować czy też szukać czegoś innego ? jaki mniej wiecej koszt za naprawę ? nie wiem co zrobić , pierwsze auto , chuchane dmuchane, wszystko robione na czas, szkoda by było oddać na złom lecz jesli nie bedzie innego wyjscia mówi sie trudno.16833445_1266244360137194_926968095_o.jpg16833598_1266244373470526_1960990042_o.jpg

16880758_1266244193470544_2114078475_o.jpg

16880900_1266244123470551_1824219224_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie uszkodzone prócz widocznej blacharki? Tylne drzwi się nie domykają? Jakby samemu dłubać to może i by się opłacało, a z tym oddaniem na złom nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik i jego osprzet sprawny , wielowachacz nieruszony jedynie felga i opona zniszczona , tylne drzwi sie nie domykają , zostały wypchniete przez przednie, srodkowy słupek wydaje sie być wporządku, przedni z lekka ucierpiał , w srodku wypchneło schowek.  raczej sam nie dam rady nic przy tym zrobic , kompletnie sie na tym nie znam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz szkodę ze swojej winy? Jak dla mnie to nie warto się bawić w naprawę. Skoro tylne dzrwi się nie domykają, to masz przekoszoną budę. Koszt naprawy samej blacharki plus lakierowowanie, to parę tysięcy (około 5-6), jesli masz wystrzelone poduchy, to drugie tyle. Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się być sprzedaż w stanie uszkodzonym, lub rozebranie na części (ale potem bęzie problem z wyrejestrowaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to jest B5 z 98 r. przed liftem, po zdjęciach nie wiele widać, a prawy błotnik, maska i drzwi to nie są jakieś duże pieniądze, zwłaszcza jak się kupi w kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalone drzwi wskazują na uszkodzenie geometrii nadwozia. Naprawa tego w tak wiekowym aucie kompletnie nieopłacalne. Wizualnie może i nie wiele uszkodzone, ale rozwaliłem już z 6 aut z doświadczenia wiem że czasem brak 0,5 cm przesądza sprawę. Jak byś miał zdolności to mógłbyś to wyklepać na sprzedaż, jak nie masz to sprzedawaj jak leci lub na części. Problemu z wyrejestrowaniem nie ma. Zwykła sprzedaż na słupa i po kłopocie. Co zostanie to na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robił bym. Lepiej poszukaj jakiejś z uszkodzonym silnikiem, ze swojej przerzuć co się da resztę na szrot i po kłopocie. Jak by to było jakieś S4 to można by się zastanawiać, a tak to myślę nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...