Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tani TV 47-55cali do 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Powoli zastanawiam się nad zmianą TV. Obecnie użytkujemy jakiegoś badziewnego Thomsona 32" HD Ready, którego 7 lat temu kupiłem w MM za 999zł ;)

Wierzę zatem, że cokolwiek bym nie wziął, i tak będzie to o niebo lepszy TV od obecnego (pod względem obrazu i funkcji, bo raczej nie wytrzymałości).

Czy istnieje obecnie NOWY TV wielkości 47-55 cala, w którym Smart TV nie będzie mulił?

Moje wymagania oraz info:

- wielkość 47-55 cali (oglądamy go z odległości 3-3,5m)

- możliwość bezprzewodowej transmisji ekranu z laptopa na TV (nie wiem jak to się fachowo nazywa).

- Smart TV

- Full HD

- cena do 2500zł (jeżeli będzie na prawdę warto, to można trochę to nagiąć)

- możliwość wykupienia rozszerzonej gwarancji

Nie interesuje mnie rozdzielczość 4K, zakrzywiony ekran, dopłacanie 500zł za "czerniejszą czerń" lub ciut płynniejsze chodzenie po menu.

Przeczytałem kilka tematów o wyborze Tv, jednak były one o droższych sprzętach. Poza tym może pojawiło się coś nowego na rynku.

Zastanawia mnie też taka kwestia. Otóż w przypadku telefonów komórkowych, mamy na przykład markę Xiaomi - bebechy, aparat, ekran to to samo co w pozostałych markach znanych na naszym rynku, ale cena sporo niższa. Czy coś takiego występuje też w TV?    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz sobie Xiaomi Mi tv. Cena,wygląd i specyfikacja rzuca na kolana :D Jakby były mniejsze to już by u mnie stał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę złe forum wybrałeś... pytaj na forach typu elektroda.pl hdtv.com.pl itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w wolnej chwili w euro RTV, na mnie Hitachi zrobił super wrażenie wykonaniem jak i obrazem, nie był przesadnie cukierkowy jak szajsung http://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/hitachi-55f501hg2w69.bhtml

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu coś kupił ? Bo sam teraz przeglądam coś dla znajomego w przedziale 50-55" do 2500PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak, kupiłem Philipsa PUS6401/12 49 cal. Od razu zaznaczam, nie jestem typem człowieka, któremu oczy krwawią jak czerń nie jest idealnie czarna czy coś.

Po 4 msc. od zakupu nie miałem z nim żadnych problemów, a włączony jest od rana do wieczora. Menu chodzi (relatywnie) płynnie, dzięki możliwości zainstalowania KODI - odtworzyć z pendriva można niemal wszystko.

Nie próbuje nikomu wmówić że jest to najlepsze co można dostać za tę kwotę, ale moje wymagania spełnia z zapasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...