Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja oprogramowania


Dawid Wątroba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktoś z kad można zassac info na temat aktualizacji oprogramowania do Silnika ASB ? Posiadam wersję i numerze 0020 a widzę na odisie że jest nowsza 0050 I ciekaw jestem co ona Tak naprawdę zmienia. Jedyna opcja to dzwonić do aso? Pozdrawiam
 
Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
 
 Temat do zamknięcia aktualizacja zrobiona


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2017 o 16:44, Dawid Wątroba napisał:

Witam wie ktoś z kad można zassac info na temat aktualizacji oprogramowania do Silnika ASB ? Posiadam wersję i numerze 0020 a widzę na odisie że jest nowsza 0050 I ciekaw jestem co ona Tak naprawdę zmienia. Jedyna opcja to dzwonić do aso? Pozdrawiam
 
Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
 
 Temat do zamknięcia aktualizacja zrobiona

 

I co dała owa aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest rozwiązaniem na wszelkiego typu bolączki ale informacji na temat poprawki u niego szukaj u Dawida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso w tpi maja szereg rozwiązań poprzez aktualizację oprogramowania.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Dawid Wątroba robiłeś tą ową aktualizacje softa, bo nic nie odpowiadasz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiadomo czy tak naprawdę pomoga? 

Powiedz jaki koszt tej usługi w ASO? Bo chyba tam robiłeś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiadomo czy tak naprawdę pomoga? 
Powiedz jaki koszt tej usługi w ASO? Bo chyba tam robiłeś? :wink:
Robiłem sam vasem :) na pewno coś wprowadza tylko pytanie co. Może jakbyś podjechal lub zadzwonił do aso to by coś powiedzieli

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz zawsze swoje zdanie i chętnie je poznam jeżeli takowe jest, a poza tym trzymasz się swoich racji pewnych i sprawdzonych! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zadnie jedynie o ASO (serwis i sprzedaż) bo mam wielu znajomych z branży i sam walczyłem z VW i psa. Nikt z nich nie zwraca uwagi na dokumentacje i często nawet nie wie co sprzedaje więc wymaganie czegokolwiek więcej niż minimum to walka z wiatrakami. Serwis (lider VW) twierdzi że nie ma TDI na łańcuchu (już wiemy że w 2.0 łańcuszka nie wymieniają), o akcjach serwisowych nie słyszeli ale jak się po vinie sprawdzi na niemieckiej stronie to nagle "zapraszają". Po serwisie w ASO i 4 tyś km miska olejowa totalnie pusta, nikt nie był w stanie powiedzieć czy olej był wymieniany i na jaki. Pod maską etykietka od elfa, wpisany castrol, na fakturze olej ze wszystkimi normami VW "no name" .Serwis nie wiedział jaki olej powinien być ani gdzie znaleźć taką informacje. Instrukcję wertował dobre 15 minut.

Mam za mocno przebudowany soft by myśleć o aktualizacji. Trzeba dorwać numer TPI i poszukać dokumentacji.

Aktualizowałem sam w 1,4 TSI 2012 rok, soft był drastycznie inny, zupełnie inaczej napisany. Zmiany które zauważyłem to inne dopalanie katalizatora i rozruch.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz sam, że jednak coś wiesz. Ja chętnie czytam Twoje opinie, bo są treściwe i do rzeczy. 

Popieram to co napisałeś, bo nie raz też przejrzałem na oczy jak wygląda wiedza naszych ASO. Oczywiście nie obraźając wszystkich ASO, HI,HI? 

Ja oczywiście nie mam zamiaru aktualizować, bo dla mnie moja OOOO jeździ wystarczająco dobrze ? i tego się trzymam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...