Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brat oświetlenie cała kabina + fis?


zborescian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z oświetleniem w moim Audi A4b6 1.9 tdi avf 131km  otóż są dwa mankamenty i nie wiem czy jedno z drugim się wiąże, po pierwsze po zamknięciu pilotem drzwi wszystkie sie zamykają prócz kierowcy (trzeba kluczykiem osobno) tak samo po zamknięciu nawet kluczykiem i przy próbie otwarcia pilotem wszystkie się otworzą prócz drzwi od strony kierowcy...a druga sprawa dotyczy oświetlenia mianowicie, nie ma go nigdzie ! po otworzeniu pilotem nie pali się na fisie ani w kabinie nie ma oświetlenia..(w schowku też ciemno i nie pali sie nigdy) nic a powinno no i nie ma oświetlenia całej kabiny,żadna lampka się nie pali po otworzeniu drzwi...dodatkowo nie da się manualnie włączyć oświetlenia w środku (na podsufitce)..czytałem trochę i może to być problem z modułem komfortu...proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który to jest bezpiecznik od modułu komfortu ? i gdzie go szukać? jeszcze pali mi się kontrolka od ESP ale to już inna sprawa,nie mogę sobie poradzić z tym oświetleniem... nie ma w całej kabinie po otworzeniu drzwi którychkolwiek lub po otworzeniu/zamknięciu auta z pilota + fis nie wyświetla nic po otwarciu a powinna pojawić się tam data czy coś chociaż...kto mi pomoże przesyłam skrzynkę piwa !  (problem z zamykaniem drzwi rozwiązany,w drzwiach od kierowcy był kabel uszkodzony,zamek działa) ale światła dalej nigdzie nima :(

Edytowane przez zborescian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Bezpiecznik 24

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...