Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z biegami


darekgt1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepujący problemik w mojej niuni 1.9 tdi 90 KM AHU 97" cieżko wchodzą biegi ,zabserwowałem ze lewarek jak jest w położeniu neutralnym tzn. "luz" nie stoi idealnie w pionie ale jest przechylony na prawą stone patrzac z tylniego siedzenia. JAk redukuje z 4 na 3 to wchodzi 5 i musze przecylic lewarek w lewą strone żeby weszła 3. Co moze byc tego przyczyną i jak to można naprawic. Z góry dzieki za pomoc

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 26-02-2007, 12:06 ]

co najpierw należy zrobić :

- przeczytać regulamin forum

- przywitać się w dziale Newbie

- napisać do zielonego (moderatora, obecnie przebywającego na forum) o odblokowanie tematu

- zmienić temat Twojego posta

dzięki

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 14-03-2007, 14:08 ]

odblokowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sciagniecia plik (rar) z 4ma pdf-ami, na ktorych jest opisana kalibracja wybieraka. sprobuj tego, wystarczy zdjac mieszek i mozna juz rzezbic. moze pomoze ;)

powodzenia

http://s004.wyslijto.pl/?file_id=22477337914484392380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten sam problem co w w.w temacie, poduchy mam ok (nowe) regulacją też sie już bawiłem i nic, więc mam pytanie, czy jest możliwe że w skrzyni w miejscu gdzie jest wybierak spadła bądź zerwała sie jakaś sprężynka która trzyma lewarek w pionie? Dodam jeszcze że gdy przyciągam lewarek do siebie chcąc wrzucić 1 lub 2 wyczuwam opór sprężyny(tak jak to powinno być) natomiast przesuwając od siebie (żeby wbić 5) lewarek idzie dużo łatwiej, praktycznie nie przesuwa sie w bok z pozycji n (luzu).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...