Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko zalezy ile miałes tego letniego bo jak wieksza połowe to jest duze prawdopodobieństwo ze zamarznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dolałeś trochę zimowego do zbiorniczka, to po jeździe płyn trochę się wymiesza z letnim i wystarczy wypsikać trochę, żeby zeszło z wężyków i zaciągnęło tym zmieszanym z zimowym. Dla lepszego efektu mieszania nie zalewaj zbiorniczka do pełna. Ja co roku tak robię od kilkunastu lat i jeszcze mi nigdy nie zamarzło, a dolewam zimowy oczywiście na ostatni dzwonek, jak mrozy w nocy zapowiadają.

bo jak wieksza połowe

z matematycznego punktu widzenia ciężko mi sobie taką ilość wyobrazić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dolałeś trochę zimowego do zbiorniczka, to po jeździe płyn trochę się wymiesza z letnim i wystarczy wypsikać trochę, żeby zeszło z wężyków i zaciągnęło tym zmieszanym z zimowym. Dla lepszego efektu mieszania nie zalewaj zbiorniczka do pełna. Ja co roku tak robię od kilkunastu lat i jeszcze mi nigdy nie zamarzło, a dolewam zimowy oczywiście na ostatni dzwonek, jak mrozy w nocy zapowiadają.

bo jak wieksza połowe

z matematycznego punktu widzenia ciężko mi sobie taką ilość wyobrazić ;)

3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT. Rafał chodziło mi o to, że z matematycznego punktu widzenia nie ma większej i mniejszej połowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie matematycznego tylko z punktu widzenia najprostszej logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie od siebie polece Wam jedne z lepszych płynow zimowych do spryskiwaczy.Testowałem już rozne ale te wypadły najlepiej pod względem czyszczącym jak i zwracałem szczegolna uwagę na zapach który naprawdę w tych płynach jest kapitalny.Cena Adixola ok 15 zł dostępny w Castoramie a ten drugi Waba 14 zł ale jego zakupiłem w miejscowym sklepie motoryzacyjnym. Pozdrawiam 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...