Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeżeli mogę odgrzebać. Wiecie może gdzie w Krakowie można kupić płyn SONAX'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli mogę odgrzebać. Wiecie może gdzie w Krakowie można kupić płyn SONAX'a ?

Kraków - http://www.stachura.com.pl/index.php?id=110&p=2

Allegro - http://sklepy.allegro.pl/search.php?string=sonax&country=1&location_radio=2&state=6&city=&distance=1&postcode=&st=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=

Ja kupuje tutaj http://www.autoserwisp......l ostatnio chyba mieli błąd w systemie bo za Sonax Extreme 4 litry płaciłem 4 PLN :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tutaj http://www.autoserwispapiez.pl ostatnio chyba mieli błąd w systemie bo za Sonax Extreme 4 litry płaciłem 4 PLN

Ku przestrodze. Stronka "autoserwis..." ma wirusa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy okazji bycia w ASO skorzystałem z promocji na koncentrat do spryskiwaczy.

Koncentrat do -70C 1L za 14zł. Polecam. Świetny płyn, lepszego nie miałem :D Świetnie czyści szybę i jestem przynajmniej pewny że nie zamarźnie, rozcieńczyłem sobie do ok. -30C, -25C

zdjęcie zaporzyczone z jakiejś aukcji

855437056

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoland "Psik Psik". Ładny zapach. Możliwośc -16'C lub -22'C.

psik-light.jpgpsik-chl-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardo dobrze spisał się płyn z tesco, oraz psik-psik. Nie marzły, zmywały nieźle. Trochę śmiesznie wyglądał po nich śnieg - był niebieskawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leję zwykły płyn z carrefour'a i jeszcze nigdy mi go nie zmroziło, przy mojej jeździe ok 300 - 400 km dziennie to idzie trochę tego zwłaszcza w taką pogodę jak teraz, a jak braknie jadę za kimś kto spryskuje szybki w danym momencie albo szukam jakiejś ciężarówki i pakuję sie za nią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shell wypuścił nowy płyn zimowy do spryskiwaczy w kolorze lekkiej pomarańczy, polecam dziewczyną bo pachnie naprawdę ładnie z takim zapachem nigdy się nie spotkałem w płynach, nie zamarznął w mrozy około -17*C ( ale auto stoi nocą w garażu). Choć cena zabija około 30,00zł za 5 litrów... Przeważnie leje płyn za około 14-16 zł za 5 litrów zimowy i też nie narzekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory lałem Sonaxa, ale ostatnio jakoś mi się skończył (nieoczekiwanie ;) ) i postanowiłem kupić na Orlenie - ichniejszy, zimowy.

O jakie to gówno jest ten Orlen, to głowa mała. :(

Przy -8oC mi na szybie się robią smugi, które w dodatku przy 80km/h już przed powrotem wycieraczek - zamarzają. Normalnie g-ó-w-n-o i już. :(

Co 2 dni mi spryskiwacze nie działają (przy temperaturze na zewnątrz od -5oC do -15oC). A jako, że raz działają a raz nie, to myślę że chyba zamarza płyn gdzieś w obwodach.

Może mi się jakaś bańka z trefnej partii trafiła, ale i tak więcej tego szajsu nie wleję, żeby nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat zalewam Psik-Psik i nie moge zlego slowa powiedziec o tym plynie. Trafila im sie wprawdzie jakas seria o zapachu zielonej herbaty, ktory mi wybitnie nie odpowiadal, ale poza tym to dobrze myje i nie zamarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem płyn K2 Claren. Z tego co widze na pierwszej stronie wątku to trzyma parametry, więc powinien być dobry.

Chodzi o ten produkt http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_provider&task=prod&id=300&Itemid=66

Dla mnie jednak ma zabójczy zapach. Jak się go więcej na szybę popsika i dodatkowo działa dmuchawa na wyższych obrotach to można się udusić w środku :)

A jak się popsika przed końcem jazdy to następnego dnia jeszcze czuć w aucie.

Dla mnie zdecydowanie odpada i więcej go raczej nie kupię.

Dobrze, że chociaż nie zamarza, bo wtedy to byłby totalny dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat zalewam Psik-Psik i nie moge zlego slowa powiedziec o tym plynie. Trafila im sie wprawdzie jakas seria o zapachu zielonej herbaty, ktory mi wybitnie nie odpowiadal, ale poza tym to dobrze myje i nie zamarza.

potwierdzam, po przejściach z różnymi płynami też leje psik-psika i jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio jakiś robiony dla tesco za 10 zł 4l i niby do -22. Jak jest nawet -2 to jak psiknę i włączę wycieraczki to nagle pojawia się cienka warstwa lodu. Ale dziadostwo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orlen = aura z biedronki-koszt ok 10zl :hi: po co przeplacac

Co się nadenerwowałem to moje z tym płynem. Nieoczekiwanie skończył mi się jakoś w zime... i kupiłem ten biedronkowy płyn tak jakoś wyszło i odradzam :thumbdown: większego badziewia nie można sobie wyobrazić nawet jak nie było mrozu to w żadnym stopniu nie spełniał swojej funkcji, straszna porażka, albo trafiłem jakiś felerny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak trafiłes .. ..

ja kupuje co popadnie po hipermarketach .. byle by tanie .. ;p ..

efekt we wszytskich przypadkach jest taki sam . .

a skoro nie widac roznicy po co przeplacac .. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...