Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy "dwururka" w 1.8T kopci tylko jedną stroną podczas postoju?


Juniorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chciałbym zapytać czy normalnym jest że "dwururka" w 1.8T kopci tylko jedną stroną podczas postoju (od strony kierowcy) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dmucha jednakowo z obu rur jak przyłożysz dłoń? Może przy drugim tłumiku jest nieszczelność i gdzieś bokiem ucieka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dmucha i raczej nie ma nieszczelności (ostatnio była wymiana oleju więc sobie tam zaglądałem) sprawdzę to jak będę na jakimś kanale.

Czy mogą być jakieś inne powody? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na przytkany tłumik. Nie grzechocze nic jak w niego postukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 18:43, Juniorsky napisał:

Witam 

Chciałbym zapytać czy normalnym jest że "dwururka" w 1.8T kopci tylko jedną stroną podczas postoju (od strony kierowcy) ??

U mnie z obu rur leci praktycznie tak samo ;)

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardziej kopci z lewej rury. Śmiesznie to czasami wygląda. I nie wiem czy to normalne czy coś z wydechem nie tak. (Chodzi mi o parę wodną). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaman5151 napisał:

U mnie bardziej kopci z lewej rury. Śmiesznie to czasami wygląda. I nie wiem czy to normalne czy coś z wydechem nie tak. (Chodzi mi o parę wodną). 

Dokładnie tak jak kolega mówi bardziej z lewej i to trochę dziwne. Będę na kanale w piątek to stuknę w ten prawy tłumik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kopci ciut bardziej z rury od strony pasażera:) też się nad tym kiedyś zastanawiałem:) nieszczelnosći nie mam bo było sprawdzane podczas montażu DP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 20:29, Juniorsky napisał:

Dokładnie tak jak kolega mówi bardziej z lewej i to trochę dziwne. Będę na kanale w piątek to stuknę w ten prawy tłumik.

I jak sytuacja bo jestem ciekawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie w 1.8 T ale u mnie w TDI w wydechu na dwie strony , robiłem sam całość 2.5 cala i na postoju też leci z jednej strony bardziej więc raczej to normalne bo u mnie napewno wszystko jest szczelne :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest tak jak pisałem nic z tym nie robiłem gdyż wyskoczyły inne problemy w autku zaczynając od ciśnienia oleju kończąc na wszystkich cewkach i przy okazji świecach. Aktualnie czekam na ściągnięcie miski wyczyszczenie smoka lub zmianę smoka i pompy. Jak na razie wymieniłem też napinacz łańcucha bo było go słychać na zimnym silniku bynajmniej po wymianie tej części ciśnienie oleju skoczyło o 0,5 oraz brzęczenie ustało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...