Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

2,5 bara było, przy quattro myślałem ze będą w miarę równo się zdzierać ale nic kupię na tył to sezon wystarczy a za rok się zobaczy z inna marka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem "problem" z letnimi conti, tylko ze wszystkie 4 po około 20tys kilometrów na śmietnik. Na nastepny sezon wpadaja Micheliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że piszecie, bo też miałem Conti ale kupiłem już na aucie używane, po 4k km tył zjechany całkiem na slicka :D przód coś tam został. Na następny sezon planowałem znów Continentale ale w takim razie zmienię decyzję.

@Ogi Pilot Super Sport czy Pilot Sport 4S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contintental a także Uniroyal który należy do grupy Continential to opony o twardej gumie i się szybko zjeżdżają. Sam mam Uniroyale RainExperty i po 10kkm  mam już połowę bieżnika...  Na mokrym i wodzie trzymają jak diabli. Jazda typowo miejska. Co prawda to 14" w moim MK3 ale z kim rozmawiam to mówią to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qujot napisał:

Dobrze, że piszecie, bo też miałem Conti ale kupiłem już na aucie używane, po 4k km tył zjechany całkiem na slicka :D przód coś tam został. Na następny sezon planowałem znów Continentale ale w takim razie zmienię decyzję.

@Ogi Pilot Super Sport czy Pilot Sport 4S ?

Chyba Pilot Sport 4S, wydaje mi sie ze to lepsza opona do uzytku codziennego. Jakbym myslalem o oponach do jakiejs zabawki to Super sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko, grill i kratki od S6 pasują p&p do zwykłego zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill na pewno :) kratki to raczej minimum do zderzaka S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wejdą mi takie felgi? Wiem ze 8,5j x 20” et26 wchodzą, tylko ciekawe czy 9J wejdzie ?

https://www.olx.pl/oferta/kola-lato-rotor-audi-245-35-20-a5-b9-b8-s5-rs5-a7-s7-rs7-idealne-CID5-IDuvlvw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze nie bardzo wiem co w aucie zmienić to zmieniłem felgi na te z nowej a7, czekam tylko na oponki ?

 

 

3E5E38DB-B491-442D-BFBD-A0DE710B0346.jpeg

Edytowane przez marcintuchola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 16:03, qujot napisał:

A jak wrażenia po przesiadce z Continentalów na Micheliny?

Dla mnie przesiadka na plus! Jest mega miękka opona w przeciwieństwie do Continentala, bardziej cicha i po rozgrzaniu lepiej trzyma na  nawierzchni mokrej... zobaczymy jak będzie wyglądała pod koniec letniego sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2018 o 18:16, marcintuchola napisał:

Dla mnie przesiadka na plus! Jest mega miękka opona w przeciwieństwie do Continentala, bardziej cicha i po rozgrzaniu lepiej trzyma na  nawierzchni mokrej... zobaczymy jak będzie wyglądała pod koniec letniego sezonu...

A widzisz, co do trzymania to rzeczywiście klei jak zła, ale u mnie chyba głośniej się zrobiło w przedziale 80-140 albo dopiero teraz zacząłem na to zwracać uwagę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi dostało nowe sprezyny od s-line i poszło do góry względem H&R około 1,5cm i nowe koła na zimę ?

 

 

A94C140C-0892-4E69-A1CC-BBF1C5BC981A.jpeg

0139D87D-9174-4AE8-B2C4-47DC7B364478.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zrezygnowałeś z H&R? Ja niedawno przesiadłem się z S-line na H&R i jeśli chodzi o prowadzenie i wygląd to jestem bardzo zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd był OK prowadzenie też, ale na działkę nie wyjechałbym póki co... na tych zdecydowanie bardziej komfortowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...