Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przegub do wymiany


paplanski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mechanik stwierdził że mam żewnetrzny przgub do wymiany ponieważ pekła gumka i zaczął juz klikać powoli. Zastanawiam sie jakiiego producenta przegub bedzie miał najlepszy stosunek ceny do jakości bo ceny wahcają sie od 95 do 240 zł. Jaki byście poradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Ja akurat mam możliwość zamawiania prosto z hurtowni po sporych rabatach dla firmy i właśnie zakupiłem przgub firmy SPIDAN za 160zł, o ile się orientuję to cena tego przegubu w detalu wynosi coś niewiele ponad 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem zewnętrzy przegub na rzekomo włoskiej firmy nie pamietam jakiej i bzyka pieknie koształ 160 złotych. Miałem w rekach oryginał napewno jest róznica w wykonaniu osłony gumo :rolleyes: wej. Trzeba tego ostro pilnowac i bedzie OK. Pozdrawiam TH :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Jako zamiennik mogłem wybrać włoskiego 4max ale chłopaki uczciwie mnie przestrzegli, a w końcu różnica ok. 30zł to nie majątek. To co kupiłem tojest kompletny zestaw z osłoną, nawet smar w woreczku zapakowany. Na starej gumie nie ma najmniejszych śladów zużycia ale i tak nową założę :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem zewnętrzy przegub na rzekomo włoskiej firmy nie pamietam jakiej i bzyka pieknie koształ 160 złotych. Miałem w rekach oryginał napewno jest róznica w wykonaniu osłony gumo :rolleyes: wej. Trzeba tego ostro pilnowac i bedzie OK. Pozdrawiam TH :rolleyes:

Jeśli to była firma Metelli to można zakładać, są stosunkowo dobrej jakości.

Moim zdaniem lepsze niż 4max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...