Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeszczenie, zgrzytanie przy skręcaniu!


Darius93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od jakiegos czasu problem ze zgrzytaniem przy skręcaniu kierownicy. Zgrzyta również, kiedy najedzie się na dziurę. Ostatnio było wymieniane całe zawieszenie na nowe. Poniżej wstawiam link do filmiku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam tak samo ktoś wie co to może być tylko przy skrócie w lewo na postoju 

Zawartość dodana 9 minutes later
9 minut temu, hager84 napisał:

Witam.

Mam tak samo ktoś wie co to może być tylko przy skrócie w lewo na postoju 

 

Edytowane przez hager84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego widzę że się nie dowiemy o cochodzi z tym dziwnym dźwiękiem moje pytania do ciebie od kiedy ci tak skrzypi, robiłeś coś z paskiem lub pompą? Mi tak napierdziela już trzeci  rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, miałem to samo, to jest właśnie układ kierowniczy to nie jest jedna część tylko wiele i to kosztowne, nie musicie mnie słuchać ale ja po prostu wlałem ceramizer to wspomagania, to przecież nie zaszkodzi a może pomoże.... I tak się stało jeżdżę już drugi rok a dźwięku brak... Może zacznijcie od wymiany płynu a później zastanówcie się nad tą metodą co ja zastosowałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skrzypiało podczas skrecania i okazało się, że to wina starego płynu wspomagania. Wymieniłem na nowy i wszystko w porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolega może mieć rację że to wina całego układu ja już tak od paru lat to słyszę teraz wymieniłem płyn do wspomagania nie pomogło jeszcze doleje tego czaru maru i napisze czy pomogło zastanawiam się nad wymiana paska tylko gość chce mnie skasować na 4 stówy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dźwięki często oznaczają zbliżającą się regenerację maglownicy ^^. Możecie na początek sprawdzić, czy jest jakiś luz na maglu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z pewną dozą nieśmiałość i z niedowierzaniem w działanie takich specyfikow  siadł ceramizer.  I w/g instrukcji dwa trzy obroty kierownica i to chrobotanie ucichło i zaczęło piszczec jakby pasek nie zmieniany chyba od nowości ponad 10 lat. Zrobiłem parę km i jakby układ plynniej i lżej chodził ale piszvzenie jest dalej więc ten ceramizer, z bólem stwierdzam, coś tu pomógł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...