Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam speca od 1.8T B5 AEB


Cpt.Ryan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy może ktoś ma do czynienia z jakimś specem który się zna na 1.8T generacji B5? Najlepiej w Warszawie.
Ogólnie auto chodzi dobrze, ale długo kreci podczas odpalania, delikatnie obroty falują, zaczęło trochę szarpać na wyższych obrotach i potrzebuję mechanika który zdiagnozuje przyczynę, a dodatkowo nie wydoi mnie z $.

Wymieniałem już przepustnice, czujniki, i dalej to samo, więc chce oddać auto specjaliście.

Może jakiś forumowicz się podejmie logów, i dogłębnej diagnostyki za dobrą 'flachę'

 

Pomocy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś zacząć od wymiany świec, i tak trzeba to zrobić tak jak filtry i oleje a koszt w sumie żaden. Po najniższej linii oporu to jeszcze potem spróbować z podmianą cewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do Karola do Raszyna na ul.Wysoka 7.Namiar znajdziesz w zakładce z polecanymi warsztatami.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurku, napisałem ile wymieniłem, świece już poszły dwa razy, nie wspomnę o dwóch przepustnicach, wymianie czujników, podmianą cewek, czyszczeniu przepływki i c**j wie co tam jeszcze robiłem, i dalej to samo, więc ja już nie chcę się tego tykać bo tym sposobem wydam fortunę i wymienię pół silnika, a to pewnie jakaś pierdołą, na którą jeszcze nie wpadłem:huh:

 

Dzięki Biały, pokopię, i pewnie podjadę!:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo o tym nie słyszałem, ale poszukałem instrukcji. Tylko nie wiem co masz na myśli pisząc kontrolką? Jakiś algorytm na FISie wcisnąć żeby menu serwisowe od modułu wyskoczyło?

Są na to sposoby ale z próbówką trzeba podchodzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...