Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 3.0tdi s-line felgi rotor 19 9" ET 33 jaki rozmiar opon ?


Niebieski86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Koledzy może ktoś z was mi podpowie jakie opony założyć na felgi Rotor 19 9" ET 33 w A4 b8 3.0 TDI quattro z zawieszeniem s-line 1BV ? Bo tak sie zastanawiam nad oponami Hankook Ventus S1 evo 2 245/35/19 a uniroyal rainsport 3 235/35/19. Które by tu najlepiej wybrać ? Czy opony o profilu 40 podejdą zeby nie było jakiejś obcierki? Chyba że macie jakieś inne propozycje bardzo proszę o podpowiedz 

Edytowane przez Niebieski86
Dopisanie ET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 to minimum do 9" ale 245 chyba by tarly z przodu o nadkola ale pewności nie mam bo ja mam 8.5 et29 i 245 wystają lekko z przodu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy ta szerokość 245 nie bedzie za szeroka a profil to 35 czy 40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kupione ???  :naughty:  Miałem Rotory 19 et 43 8,5  na takich felgach idealne były opony Goodyear eagle f1 asymmetric 2  245/35/19 spokojnie opony wystawały za felgi .Felgi te kupił kolega D4nte zamontował Micheliny 255 szer. które tak fajnie nie układały się jak Goodeyear.Proponuje zamontować opone zrobić przymiarke .Profil zdecydowanie 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że nie bedzie 245 zbyt szeroka? No żeby te ranty błotników znowu nie dostawały od kamyków itd..

Zawartość dodana 1 minute later

Tak felgi kupione Rotor 19/9" ET 33 i potrzebuje dobra opony do nich typu Hankook albo cos innego 

Edytowane przez Niebieski86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyzej pisze o 8.5cala .Ty chcesz 9" nie ryzykowalbym z 245 bo przy moich 8.5 opony 245 wystają minimalnie z przodu , z tylu idealnie siedzą

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze na wlepie pisze ze 255/35/19 

Zawartość dodana 1 minute later

A wcześniej miałem kola 245/40/18 8,5" i było dobrze wiec teraz to już sam nie wiem jakie kupic te opony 

Zawartość dodana 2 minutes later

Tylko ze ja mam te zawieszenie s line które jest niższe niz te normalne zawieszenie w b8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie obawiam ze bedą wystawać te opony z przodu te 245/35 a te 235/40 nie wiem czy ten profil nie bedzie za duży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...