Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 c6 3.0 tdi BMK brak mocy i błąd turbo


marcin5190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, jako że przesiadłem się z mojej a4 b6 na a6 c6 to są też z nią problemy. Mianowicie auto odcina moc przy mocnym przyspieszaniu. I wchodzi w tryb awaryjny. Oddalem do mechanika i sprawdził już np klapy wirowe, egr, intercoolery, klapy gaszenia i nadal jest to samo. Wywala błąd od turbiny o nieosiagnieciu limitu cisnienia (nie mam dokładnego kodu błędu bo auto u mechanika) przed oddaniem do mechanika zrobiłem logi dynamiczne kanału 11, ponizej link do logów:

 

http://vaglog.pl/log-011_Q2nU2s.html

 

Czy może mi ktoś na podstawie logów powiedzieć czemu odcina? Bo mechanik juz siedzi nad tym kilka dni i nie może dojść dkaczego?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdż zawór podcisnieniowy i węże czy są całe , jak są całe to pozostaje turbo do sprawdzenia najlepiej sprawdzić czy wirnik jest ok i wyczyścić łopatki  :hi:  

A pojazd dymi ???

Edytowane przez Samsung19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie auto wogole nie dymi... a wirnik turbo chodzi normalnie... nastawnik też był podmieniany i nic to nie dało... dpf też już wycięty bo był zapchany ale to samo dalej... z tego co mowi mechanik to przepływ powietrza jest za mały w stosunku do wymaganego przez komputer...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...