Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JAK ZREGENROWAĆ PROGOWE LISTWY S-LINE?


Madridista_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów. Ostatnio nabylem takie listwy od znajomego, lecz niestety moje wymagania sa wysokie i chcialbym je przywrocic do normalnego stanu. Czy ktos z Was wie, czy jest w ogole na to szansa? Czy moze ktos sie tym zajmuje? Myślalem moze o jakiejs polerce, nie przychodzi mi nic innego do glowy. Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie podpowiedzi.

17149063_1354056854660586_218441695_o.jpg

17195397_1354056811327257_1149401565_o.jpg

17199966_1354056791327259_1220773496_o.jpg

17200477_1354056834660588_495786170_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta do polerowania chromu, ale to jest o tyle dziwny materiał i głębokie rysy, że raczej będziesz musiał to jeszcze klarem polakierować, aby było ładnie.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, bdb temat. Też bym chciał się dowiedzieć jak je podpieścić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest prawdziwy chrom to jak najbardziej pasta dedykowana do polerowania chromów napewno mocno poprawi to wygląd, jeżeli chodzi o te głębokie rysy to nie jest to raczej do ogarnięcia. Jeżeli jest to plastik polakierowany "chromem" czyli imitacja to można użyć pasty polerskiej do imitacji chromów Autosol M1 Cleansing Polish 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2017 o 07:56, Madridista_7 napisał:

Witam klubowiczów. Ostatnio nabylem takie listwy od znajomego, lecz niestety moje wymagania sa wysokie i chcialbym je przywrocic do normalnego stanu. Czy ktos z Was wie, czy jest w ogole na to szansa? Czy moze ktos sie tym zajmuje? Myślalem moze o jakiejs polerce, nie przychodzi mi nic innego do glowy. Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie podpowiedzi.

 

Obawiam się, że bez polerki się nie obejdzie. Trzeba by było sprawdzić na małym kawałku jak to się zachowuje przy jakieś paście do polerki chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, na szczescie przed zalozeniem,obkleilem swoja przezroczysta folia,znaku nie ma ,ze jest tam folia,po kilku latach wygladaja jak nowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...