Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka z polifta do przedlifta z szybrem?


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Takie pytanie. Chciałbym wymienić lampkę podsufitki na tą większą, ale trzeba coś tam rezać. Zastanawiam sę nad założeniem podsufitki do swojego przedlifta. Ale tej np po pierwszym lub po drugim lifcie oczywiście mam szyber. Pytanie tylko czy będzie pasowała? Słyszałem że niby podszebne są dystanse do rączek. A jak z umiejscowieniem szybra czy jest dokładnie w tym samym miejscu? Znaczy otwór szybra. Zmieniał ktoś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wygląda temat w sedanie, natomiast rok temu przerabiałem temat w moim aventadorze. Potrzebujesz podsufitki + szyberdach, ponieważ inny jest układ przekładni silniczka sterującego.  Dystanse są potrzebne, natomiast ktoś bardzo mądry w fabryce audi stwierdził że tylne rączki są w złym miejscu i zostały przesunięte. ciężko zrobić coś z tym mądrego. Ja, wstyd mówić, zrobiłem to na partyzanta podkładając blaszkę od środka. Nie miałem czasu dłubać dłużej co miało się zmienić, jednak już lata tak od roku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna Ci cała podsufitka razem  z szybrem, i słupki też z polifta, w sedanie otwory na rączki są w tym samym miejscu, trzeba tylko innych śrub użyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...