Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy,

Mam Chorusa2 (z dwoma pokrętłami) via Grundig.

Kaseta pewnie działa ale ja nie mam juz kaset :-) i coś wypadałoby z tym zrobić. Patrzyłem na allegro ale widzę że jest kilka typów zmieniarek i tu pytanie: która będzie najodpowiedniejsza? Panasonic 601cośtam, dedykowane dla VW czy Audi z magazynkiem czy te z sześcioma przyciskami dla każdej płyty. A może jakiś niedrogi sposób na podłączenie innego żródła muzyki - ipod,odtwarzacz mp3 ...

I przy okazji... Ktoś podłączał sam zestaw CK-7W Nokii do Chorusa?

Interesuje mnie, czy są jakieś problemy z montażem, gdzie upakowaliście centralkę i gdzie umieszczacie mikrofon? Ciągnąć kabelek z mikrofonem aż do centrum oświetleniowego w podsufitce wydaje mi się dość skomplikowanym przedsięwzięciem...

Licząc na wyrozumiałość -pozdrawiam i czekam na pomoc

RobertS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie tańsze panasonic Dp 600, dp 601 i jeszczed kilka innych ( na 8 cd) + przejściówka z allegro

rozwiązanie droższe ori na 6cd do schowka ale byś misiałzmoenoć również schowek bo jest on inaczej wyprofilowany pod zmieniarkę

rozwiązanie najlepsze sprzedać CHORUS'a kupić CONCERT'a na CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakładac nowego tematu dla tego odkopuje ten.

mam w B6 radio na kasety (pisze na nim Chorus, nie chorus II ani nie pisze jakiej firmy). Chcial bym zalozyc zmieniarke, najlepiej oryginalną tylko mam pytanko czy do tego radyjka podejdzie. na jednym klawiszu jest napisane CC/CD ale jak to wlacze to przelancza kasety. wsadzil bym oryginalną i tyle ale wlasnie, czy podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko mam takie: http://www.allegro.pl/item285031991_radio_audi_chorus_ii_najnowszy_model_a4_a6_a8.html

juz wyczytalem ze to jednak chorus II czyli zmieniarke można podłączyc.

teraz pytanko gdzie ją umieścic (w schowku nie mam miejsca) i jaką kupic? (zaznaczam ze schowka raczej nie chcial bym wymieniac na takiego z miejscem na fabryczną zmieniarke...)

Alvaro, pisales o tych Panasonicach tylko ze nie wiem jak one wyglądają... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chorus steruje zmieniarką bez problemu albo taką :

http://www.allegro.pl/item282798585_zmieniarka_6xcd_audi_a3_a4_a6_a8_tt.html

ale nie koniecznie za taką cenę :polew:

lub taką :

http://www.allegro.pl/item280719675_zmieniarka_audi_6cd.html

ta druga była ori mocowana w schowku po jego lewej stronie a ta pierwsza nie byłą montowana w B6 ale bez problemu będzie działać z Twoim radiem a jako że masz kombi to bez problemu możesz ją wrzucić do bagażnika do schowka po lewej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, gosciu z tą pierwszą lekko pojechał po bandzie z ceną... :shocked:

druga wydaje sie spoko opcja, no ale jak nie w schowku przystosowanym do tego to nigdzie jej nie zamontuje.

a tą pierwszą? gdzie w Avancie można wcisnąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupisz taką to tak jak pisałem w schowku w bagażniku po lewej stronie zamocowana w pozycji pionowej bo w poziomej się chyba nie zmieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jezeli sie tam miesci to spoko. ja sie balem ze tam nie wejdzie bo miejsca za wiele nie jest. tzn zmieniarka sama moze by wlazła, ale sądzilem ze kieszen na płyty nie bedzie miala miejsca zeby wyjsc.

ale jak to sprawdzone miejsce to spoko :) bede działał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone miejsce jak masz małą navi bo wtedy jest inny schowek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weź jakąś inną zmieniarkę pożycz od kogoś na chwilę i zobacz czy się zmieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do wątku, bo mam ten sam problem. Mam w schowku z przodu jakieś wycięcia, ale, żadnej ramki. Czy oznacza to, że mogę włożyć tam ori?

2. Czy potrzebuję też kabel sterujący (czy jest on w zestawie ze zmieniarką)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daras to już się problem rozwiązał... hyhy :decayed: wal do COZA !

subutaj dawaj fotę tego wycięcia w schowku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...