Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie i adaptacja RNS-D


adrian242424

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o usunięcie postu temat RNS-D nie doczytałem.

Edytowane przez robi4020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robi4020 napisał:

 2014 a nie 2018 lub 2018 z polskim lektorem i jak ma ta pomoc wyglądać. 

Kolego wydaje mi się, że mówimy o dwóch różnych nawigacjach - ja potrzebuje mapy do RNS-D z roku 2014 - jest to ostatni wypust do tej nawigacji, oraz z tego co mi wiadomo w RNS-D nie było lektora polskiego tylko spolszczenie, ale mogę się mylić. 
Pomoc: zależy mi na płytce - wypaliłem kilka płyt jednak nie zadziałało - podobno dużo zależy od sposobu (szybkości) wypalenia płyty, a niestety nie mam dostępu do kompa z takimi prędkościami. Dlatego prośba o sprawdzony materiał, ewentualnie płytkę za dobre ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a zarazem proszę o pomoc. Posiadam w swoim Audi nawigation plus RNS D. Co prawda posiadam już to autko kilka lat ale nigdy nie chciało mi się z tym bawić aż w końcu nastąpił ten czas. Poprzedni właściciel trochę tam po grzebał  i po odłączał trochę wtyczek. Nie przełączało na tv i nie odbierało radio. Wyjąłem radyjko i je podłączyłem, radio odbiera super, przełącza się na tv i tu się pojawia problem!!!!!!!!!! Po włączeniu na tv nie da się nic ustawić,  żadnego wyszukiwania, oczywiście tuner tv posiadam oryginalny i podejrzewam że jest analogowy i nie będzie odbierał ale chyba wydaje mi się ze mimo to jakieś ustawienia w radiu powinny się włączać? Przynajmniej powinno coś próbować  wyszukiwać? I chyba znalazłem błąd ale nie wiem jak to naprawić i gdzie szukać, mianowicie po włączeniu ukrytego menu za pomocą AS i strzałki w dół przy tuner tv jest ok (drugi rząd od góry) ale w ostatnim rzędzie który jak mi się wydaje też jest odpowiedzialny za tv mam komunikat PODŁ.KLEME15! czy ktoś wie o co może chodzić??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...