Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wstępne pytanie - pomoc przy badaniach.


P-a-w-c-i-o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki
Pytanie jak narazie wstępne, a mianowicie szukam osób z Lublin lub okolic z konkretnym modelem i silnikiem audi do pomocy przy badaniach do pracy inżynierskiej.

A więc od początku, studiuje w Lublinie na Politechnice mechanikę i budowę maszyn i zbliża się czas wybrania tematu pracy inżynierskiej i robienia do niej badań. Niedawno kupiłem kolejne audi a4 b5, tym razem 2.8 quattro i wpadłem na pomysł by wykorzystać hamownie na uczelni i napisać pracę na temat różnic pomiędzy quattro i napędem na przód. Chciałbym więc wykorzystać swoje audi i być może auta klubowiczów do badań. 

I teraz pytanie do Was czy są wśród Was posiadacze a4 b5 2.8 , najlepiej avant, z napędem na przód i quattro i czy nie chcieli by sprawdzić  swojego pojazdu na naszej uczelnianej hamowni. Potrzebne by były dwa auta z przednim napędem i jeszcze jedno quattro.

Oczywiście pytam wstępnie czy w ogóle byli by chętni i czy mam dalej brnąć w ten temat.

Zdjęcie poglądowe z hamowania mojej a4

audi hamownia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam kolegi czy jest chętny, tyle że ma 2.8 quattro ale w sedanie.
PS. a czy jest opcja wjechania na hamownie, oczywiście odpłatnie swoim autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a co do hamowni to niestety nie można wjechać samemu nawet odpłatnie.  Jedyna szansa jak ktoś prowadzi badania i potrzebuje konkretnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze Ci to potrzebne, ale mogę zaoferować swoje 1.8TQ Avant :)

W ramach wspólnej edukacji w młodości :D

I daj znać jakbyś miał hamownię przenośną, w piątek przyjeżdza zawieszenie i pewnie będzie też zaworek N75 więc po weekendzie powinno już dychać jakoś moje Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...