Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam Wszystkich forumowiczów! Od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B5 ('96) z silnikiem 1.6 ADP, którym zdarza mi się jeździć po Warszawie :). Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :wink:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem świeży w temacie audi a4b6 i pewnie nieraz będę prosił o pomoc w rozwiązaniu problemu pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Witam wszystkich audimaniaków ;)

Mam nadzieję, zaczerpnąć sporo wiedzy z tego forum ;)

Witam Klubowiczów,

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem ciemno-grafitowej A4 B5 1.8T. Szukałem czegoś z grupy VAG i jako, że mam 205 cm wzrostu zdecydowałem się taki a nie inny samochód w Avancie.

W autku jest jeszcze trochę do dopieszczenia, ale wszystko przyjdzie z czasem.

Pozdrawiam! ;)

Witam wszystkich!

Jeżdżę a4 z 2000 roku ale rozglądam się a czymś rodzinnym być może z koncernu VAG. To wielkie forum, z kupą mądrych ludzi i dlatego liczę na pomoc :-))

Pozdrawiam!

Czołem Panowie i Panie :)

Na imię mi Mateusz, jestem z Lublina, mieszkam w Świdniku :D Rozglądam się za A4 B6 Avant 1.8T. Mam nadzieję, że z pomocą forumowiczów uda mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz.

Pozdrawiam :)

Nazywam się Paweł, pochodzę z okolic Tarnobrzega, jestem posiadaczem a4 b6 avant (wg mnie ładniejszy od sedana, ale co kto lubi:))

Jestem w jego posiadaniu półtora roku (ok 28000km) i jak na razie no problem, bardzo mnie cieszy ze nie wydałem pieniędzy w błoto:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i użytkowników audi.

Witam! Zarejestrowałem się tutaj, gdyż od dłuzszego już czasu zajmuje się autami marki audi. Obecnie posiadam między innymi małysza i s6 c5.  Mam wrażenie że niejednokrotnie mógłbym coś pomóc jako że znam te auta co do śrubki. Sam też potrzebuję pomocy z elektryką. Pozdrawiam!

Witam :) od jakiegoś czasu jestem właścicielem Audi A4 B8 2008r. (model 2009) i nie wiem w jaki post uderzyć, mam radio concert i chcioałbym zamontować zestaw głośnomówiący. Szukam osoby z woj. Pomorskiego która by mi to zamontowała w przyzwoitej cenie. Serwis oczywiście się ceni jak zawsze. Pozdrawim i dziękuje za skierowanie mnie w odpowiednie miejsce.

Witamy :hi:

Zajrzyj do odpowiedniego działu kolego.

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem nowym człowiekiem w rodzinie :)

Jestem z okolic Warszawy.

Mam nadzieję na owocną pomoc w rozwiązywaniu problemów trapiących wszystkich użytkowników Audi.

Pozdrawiam serdecznie.

Damian

Nazywam się Damian i jestem z Gdańska.
Jak da się domyśleć w garażu Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI z znanym i lubianym motorem BRE 2007r. i A4 B5 Avant 1.9 TDI AJM z 2000r.
Kiedyś jeszcze była 80 ale to dawne dzieje. Oczywiście fan marki natomiast rozwiązań technologicznych już mniej:P

Witam wszystkich serdecznie, jestem Rafał i jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b6 1.9 tdi dopiero od miesiąca. pozdrawiam wszystkich klubowiczów