Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wosk Koloryzujący na rysy


lenovo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie woski koloryzujące lub czarnidła stosujecie do lakieru czarnego aby zakamuflować rysy na lakierze . Pacjent to A4 B5 Avant jest mnóstwo rysek lakieru a nawet kilka do białego podkładu . Stosowałem kilka wosków koloryzujących ale żaden nie dawał rady nawet drobnych nie zakrywały . Wiem że da się to czymś zakryć bo w dniu kupna nie było żadnych rys dopiero po 4-5 myciach zaczęło puszczać więc jest jakiś środek tylko pytanie jaki ? Proszę o pomoc bo ma już dość wydawania kasy na coś co nie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AngelWax Dark Angel kryje nawet np. odpryski po kamieniach na przodzie, o zwykłych ryskach nie wspominając. Trwałość wosku nawet 6 miesięcy, krycie kolorem może minimalnie krócej. Niestety w Polsce dosyć drogi, 33ml za ok. 100zł. Ale mam 250ml i mały słoiczek 33ml na zbyciu, mogę Ci opchnąc trochę na próbe w dobrej cenie jak jesteś zainteresowany to pw :D
Ewentualnie możesz próbować Black Hole Poorboys i na to wosk, ale efekt będzie dość krótkookresowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny są zaporowe AngelWax Dark Angel . Ale nie jesteś pierwszą osobą która mi proponuje Black Hole Poorboys więc się  skuszę na niego . Już miałem tyle tych wosków i innych specyfików że uzbierała by się bańka 5L . Może to mi wreszcie pomoże .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2017 o 20:31, lenovo napisał:

No niestety ceny są zaporowe AngelWax Dark Angel . Ale nie jesteś pierwszą osobą która mi proponuje Black Hole Poorboys więc się  skuszę na niego . Już miałem tyle tych wosków i innych specyfików że uzbierała by się bańka 5L . Może to mi wreszcie pomoże .

 

A może spróbuj polerki, jakaś chemia i spolerować delikatne rysy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła decyzja . Odżałuje kasę i oddam do pełnej korekty . Dzięki panowie za zainteresowanie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza decyzja, przerabiałem temat, korekta lakieru i potem normalny wosk. Żeby trochę zaoszczędzić możesz mycie wstępne i glinkę sam ogarnąć, a tylko na polerkę oddać auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...