Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiące wnętrze


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jedna wielka ruletka. Jeden kupi nowke i mu skrzypi, albo trzeszczy. Inny przejedzie 50tys i nic. Ja mam 60tysiakow i problem z grzechotem wydobywajacym sie podczas jazdy, albo sluchania muzy z okolic klamki. No i ukochana polka wszystkich posiadaczy sedanow, trzeszczy zasrana rowniez jak slucham muzyki. Taka ciekawostka, ostatnio ogladalem Zachara jak testowal nowe a5. Spuszczal sie jakie to nie zaebiste i spasowane, ale zeby nie bylo zbyt kolorowo to co? Drzwi od strony kierowcy podczas jazdy grzechotaly i to tak ostro. Nwe a5!!!  Szkoda gadac i trzeba czekac na lift. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pssata B8 i trzeszczał, ze trzeba było muzykę głośniej puszczać. W Allroad B8 cisza ja makiem zasiał, a  nalatane 193kkm. Mam zamiar zamienić na B9, ale po poczytaniu paru wątków trochę się odechciewa.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A5 przebieg 12 tys km. Trzy razy byłem z trzeszczeniem wnętrza w serwisie i to nie jest koniec... Znowu mi coś stuka z bagażnika, do tego dziwne dźwięki ze strony drzwi pasażera z przodu i rezonuje głośnik B&O w tylnych drzwiach. Przesiadając się do Audi takie masowe niedoróbki były ostatnią rzeczą, jaką się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem ze skrzypiącymi drzwiami kierowcy. Zaczęło się w zimę, więc myślałem, że to uszczelki. Na wiosnę nie przestało, wiec pojechałem do ASO, żeby naprawili.

Wziąłem auto zastępcze. Wracam do domu, a tam dokładnie to samo skrzypienie, ale po obu stronach :facepalm:

Na szczęście w ASO ogarnęli i usunęli usterkę. Podobno zdjęli boczek i coś tam podociskali na nowo. Ciekawe na jak długo starczy.

 

Teraz powoli zaczyna mnie irytować trzeszczący fotel kierowcy. Nalatane mam raptem 40k, a fotele sportowe. Więc aż ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chyba dokumentował jakość Audi. Zlokalizowałem miejsce hałasów podczas jazdy. Roczny samochód 15k przebiegu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry jak składały nie psikły silikonem :) albo ukradli piankę na której z reguły siedzi ten plastik :D

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 00:24, fio napisał:

Będę chyba dokumentował jakość Audi. Zlokalizowałem miejsce hałasów podczas jazdy. Roczny samochód 15k przebiegu:

 

W b8to samo jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyeliminować problem tej trzeszczącej kratki od głośnika? Kupić nowa czy oddać do kogoś kto zajmuje się car audio? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 11:18, opolak90 napisał:

Siema panowie mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyeliminować problem tej trzeszczącej kratki od głośnika? Kupić nowa czy oddać do kogoś kto zajmuje się car audio? 

Jak oddawałem na gwarancję to mówili, że podklejali mi to filcem. Teraz jest ok. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2019 o 19:56, Kodzak33 napisał:

W b8to samo jest ?

No chyba Twoim ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, vvalery napisał:

No chyba Twoim ???

Fajny jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy ;) ludzie na linii nie wiedzą dokąd idzie dany egzemplarz, który składają, wie to tylko osoba wysyłająca go w konkretne miejsce, a czasami nawet nie, bo przyjeżdża kierowca z numerkiem zamówienia i odbiera auta, które w tym numerku się znajdują. Także na tej samej linii, przez prawie te same dłonie składane są audi dla Hansa, Abdula Janusza czy Saszki. Jakość spadła bo ilość wzrosła, ludzie po prostu nie są w stanie upilnować tyłu szczegółów przy tak dużym nakładzie i ściśle określonym czasie na daną czynność.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość spadła bo udziałowcy chcą mieć taki sam zysk pomimo płaconych kar. Więc musi być taniej czyli gorzej. więc płacą użytkownicy, de facto Niestety, w dziedzinie jakości montażu Audi zamyka stawkę razem z Mercedesem. Pod względem jakości materiałów jest nawet na szarym końcu. Do czołówki Lexus/Volvo traci coraz więcej. Wciąż lepiej i bardziej uniwersalnie od nich jeździ ale presja cenowa na dostawców (znowu cięcie kosztów) sprawia, że jakość podzespołów spada. Tylko z czytania forów widać, że wszelkiego rodzaju pompy - od olejowych po Ad blue - to dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 00:24, fio napisał:

Będę chyba dokumentował jakość Audi.

Mój drugi filmik z produktem premium. Grzechotka na podszybiu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz swierszcza w tunelu srodkowym. Brak slow :( Moze latem zdechnie jak uklad bedzie cieplejszym powietrzem dmuchac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i znalazłem - było to już chyba w teście na Autocentrum:

 

4 minuty temu, Kevirek napisał:

Ja mam teraz swierszcza w tunelu srodkowym. Brak slow :( Moze latem zdechnie jak uklad bedzie cieplejszym powietrzem dmuchac xD

Miałem też w tunelu. Naprawili mocowanie pokrętła MMI (przy pierwszej wizycie, więc szacun).

 

Edytowane przez fio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wiązka kabli nie zostanie gdzieś wpięta prawidłowo i juz zaczynają się pojawiać właśnie takie odgłosy grzechotania. W starych modelach przykładali do tego uwagę. B9 jeszcze nie rozbierałem ale chętnie bym sprawdził jak z detalami i starannością montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pochwalę swoim świerszczykiem przy zamykaniu drzwi przednich (po stronie kierowcy i pasażera) :)
mówie okno, oczywiście chodzi o szybę hehe

https://vocaroo.com/8EvwTrYpTdg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...