Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiące wnętrze


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Plastik gorszej jakości, do tego elementy nie są już pasowane przez Polaka czy Niemca a przez Turka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przedlifta  i jak na razie nic nie skrzypi. A mam już przejechane 120 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, patryciusz napisał:

Ja mam przedlifta  i jak na razie nic nie skrzypi. A mam już przejechane 120 tyś.

U mnie też elegancko po 140k nie ma powodu do narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się "wtrącę" ale tutaj minus dla audi za to trzeszczące wnętrze skoro tak piszecie audi nie ładnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi przez lata uważane za markę premium, którą było jeszcze 15 lat temu. Teraz poza audi A8 i tymi z serii RS nie ma nic premium, a i w tych są babole, których za tą cenę być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Langista napisał:

Audi przez lata uważane za markę premium, którą było jeszcze 15 lat temu. Teraz poza audi A8 i tymi z serii RS nie ma nic premium, a i w tych są babole, których za tą cenę być nie powinno.

Dzisiejsza motoryzacja niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 05:31, Moon_11 napisał:

Dzisiejsza motoryzacja niestety :(

Obserwując trend, będzie niestety tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 23:32, Chat napisał:

No i się zaczęło u mnie. Auto ma przejechane 25 tys. Z nastaniem mrozów, pojawiły się synchroniczne stuknięcia przy ruszaniu i czasem skręcaniu. Stuknięcia pochodzą jakby ze środkowych słupków. z lewego i prawego. Jakieś mocowania napinaczy pasów? Do szału mnie to doprowadza. Wiązki stwardniały i uderzają? Miał ktoś coś podobnego? A4b9.

Sprawa rozwiązana, przyczyną stuknięć był zepsuty zamek tylnych lewych drzwi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Co dokładnie? Masz jakieś fotki?

Coś się oderwało od zamka i stukało przy ruszaniu. Dźwięk się tak przenosił, że było wrażenie jakby to było w dwóch miejscach. Objawem zepsutego zamka było to, że od zewnątrz drzwi się nie otwierały. Zamek był do wymiany. 

Teraz okazało się że w drugich drzwiach tylnych podświetlenie zewnętrzne klamki nie działa. ... klasa premium ?? Normalnie ręce i biust opadają ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety,  oszczędności dają się we znaki. Już sam schowek dla pasażera jak go porównam ze schowkiem w B8 to są jakieś kpiny. W B8 jak otwierasz i zamykasz schowek to czuć, że masz w ręku ciężar i mase, jakość plastiku całkiem inna. W B9 jak przykrywka od plastikowego pudełka z ikei:facepalm:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te b9 to takie szroty troche są;) Mi ostatnio przy wysiadaniu coś pękło w klamce i teraz musze szybe uchylać i z zewnatrz otwierać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 20:00, damekA4 napisał:

Te b9 to takie szroty troche są;) Mi ostatnio przy wysiadaniu coś pękło w klamce i teraz musze szybe uchylać i z zewnatrz otwierać :P

Pomyśl co będzie w B10, bo to równia pochyła. :decayed: Tak więc cieszmy się z tego co mamy.:banan:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skrzypienia ale strzela coś w słupku przy drzwiach przy jeździe po niewybojach, piszą o tym na niemcu, ma to prawie każdy. Ogólnie oprócz wyciszenia i miejsca nie ma startu ten samochód do a4b8 a do schowka to można paczkę papierosów włożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, aprox99 napisał:

a do schowka to można paczkę papierosów włożyć. 

...dobrze, że nie palę, mam więcej miejsca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to ironia bo fiesta ma więcej miejsca w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy wiecie jak dobrać się do mocowania panelu sterowania MMI? U mnie właśnie on się poluzował i wydaje dzwięki.

Edytowane przez BlackM4mba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym w schowku? Jeżeli tak to musisz odkręcić schowek i mmi siedzi w takiej plastikowej klatce, która przykręcona jest na 4 śrubach do deski. 

20210130_154356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o panel sterowania MMI jak na załączonym zdjęciu:

MMI.jpg

MMI dół.jpg

Edytowane przez BlackM4mba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...