Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony do 1tys na 17


aro1120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,  mam dylemat,  co kupić i w jakim rozmiarze.  Pacjent a4 b5 avant 1.8T, zawiecha 1BE na sprezynach -40, do tej pory jezdzone na 205/55/16, ale 16 poszły w świat, są 17, 8J. I tu padają dwa pytania:

1. Jakiej firmy opony byście polecili do 1 tys złotych, nowe?? 

2. Jaki rozmiar??  215/45/17?? 215/50/17? Dodam tylko ze auto jest dopieszczonym dupowozem,  jeździ 50 km dziennie do pracy i spowrotem i gdzie trzeba to tyłek wiezie robiąc rocznie 30 tys km wiec nie zawsze droga jest pięknym równym asfaltem, w związku z tym chciałbym pozostać na pograniczu komfortu i wyglądu opony na feldze, o ile jest to możliwe :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1000 przyjacielu jedynie made in china lub markowe używane ale wiadomo jak wygląda temat używanych opon - nie wiadomo jak długo taka opona wytrzyma i co będzie mogła zaoferować ale do 1tys. powinieneś zakupić dobre używane lub nowe - kwestia wyboru

ja w A3 mam 225/45/17 firmy 'nordexxx'

kosztowały mnie około 600-700 (nie pamiętam już) ale miały najlepsze parametry w swojej klasie.

teraz będzie piąty sezon ale ostatni bo zaczynają się robić śliskie, do tej pory elegancko na mokrej drodze ale pod koniec ostatniego sezonu zauważyłem pogorszenie właściwości jezdnych... nie jest tragedia ale trzeba uważać na śliskim

reasumując - opony ciche, trzymające się jezdni (3-4 sezony) i w granicach tysiąca.

używane też by były tylko żeby ktoś mógł ocenić czy opona się nadaje do jazdy i nie ma uszkodzeń bo kupisz po 100-300 za sztukę ale kwestia stanu i wielu takiej opony

trochę chaotycznie ale 6 rano i jeszcze niepełne obroty :-)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki za odpowiedz :)

bede celował w nowe , niz markowa używke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...