Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie dlugich


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Czy mozna osobno ustawic swiatla dlugie, drogowe od ksenonów?Normalne, mijania swieca mi elegancko ale jak przelacze na dlugie to widze ze te drugie swieca zdecydownie za nisko. Czy mozna podniesc tylko te drogowe bez ruszania swiatel mijania?

Dziekuje za wszelki podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się z takim światłami ale sądze wygląda to tak: ustawia je się VAGiem w "neutralną" pozycję a następnie reguluje przy lampach śrubami regulacyjnymi podlądająć wiązkę na przyrządzie do ustawianie świateł. Regulacja jest jedna dla mijania a drogowe są ustwione na stałe wzlędem mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest mozliwosc ze zarowki H7 od dlugich mam jakos nie tak zamontowane?Wydaje mi sie ze zamontowane sa dobrze ale jakby ktos moglby mi napisac czy ten cokolek od oprawki zarowki ma byc do gory czy do dolu.No chyba ze ktos ma inny pomysl dlaczego te dlugie swieca mi za nisko?

Prosze o pomoc :exclaim:

Ja troche ostatnio pokrecilem ta sruba (tak okolo 1 - 1,5obrotow)ktora jest przy długich ale podniosl sie caly.A od czego jest ta sruba w takim razie przy swiatlach mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna śruba podnosi/ opuszcza, a druga przestawia lewo/ prawo.

Wypustka cokołu żarówki od długich ma być do góry.

A przerobienie H7 na xenon powoduje zmianę punktu skupienia i z tego powodu mogą światła świecić nie tak jak chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak szogun pisze. Dodam że niby żarówkę da sie zamocować drucikeim w niewłaściwej pozycjiale zanim się to zrobi trzeba upewnić sie co do osadzenia wypustem żarówki i nie ma problemu. Źle osadzona żarówka kompletnie psuje geometrię światła, miałem tak kiedy na szybko wymieniałem żarówki przed ustwienim i przy gośćiu jedą od światła mijania musiałem poprawiać bo żle się osadziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi podpowie które pokrętło reguluje światła góra/dół ,a które lewo/prawo ???? Pytam bo światła świeca mi na krzyż - lewe na prawa,prawe na lewo - strumienie światła się przecinają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm ten sam problem... Mam lampy Depo soczewka no i pod soczewka widnieje napis D2S H7 i pod drogowymi napis H7 i tak tez u mnie jest.W soczewce swieci xenon ładny a w drogowych żarówki Osram za 80 złotych które polecam kazdemu.Problem tkwi w tym,ze soczewka 9mijania swieci Ok ale długie strasznie w dól.Nie ma regulacji do tego?? az nie chce mi sie wierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja jest jedna.

Przestawia cały odbłyśnik, więc nie można osobno ustawić krótkich i osobno długich świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...