Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Czasu coraz mniej, więc można się już dogadywać. Żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu w wątkach typowo zlotowych piszę tutaj. 

Co roku grupa lecąca z północy spotykała się w Częstochowie, aby lecieć wspólnie. Miejsce: pierwsza stacja Lukoil. My z Bydgoszczy wyruszamy ok 8, więc na 11 mógłbym być w Częstochowie.. rozmowy już jakieś były, ale zapraszam pozostałych do dyskusji. Proponuję się wymienić numerami przed zlotem byśmy mogli się łapać na trasie. Link ze stacją:

https://www.google.pl/maps/place/LUKOIL+1066+Częstochowa,+aleja+Wojska+Polskiego+307,+42-200+Częstochowa/@50.8252726,19.1426669,3a,47.7y,250.31h,118.93t/data=!3m4!1e1!3m2!1srZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg!2e0!4m2!3m1!1s0x4710b43650cd052d:0x5ad536c314612fb0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śląsk rusza 9.30 z Katowic to chyba widzimy sie na miejscu bo dopiero teraz doczytałem że koło 11 planujecie być w Częstochowie

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez MAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Warszawa obecna o 11 na Lukoilu. W 2 auta. Podepnijcie temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 auta (Starogard GD, Bytów) około 8.30 wskoczą na a1. Do Częstochowy mamy 400km, jak pocisniemy to może kogoś zlapiemy po trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wskakujecie na a1? Ja albo w Toruniu, albo w Ciechocinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek przy starogardzie ? jak coś to mam twój tel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Częstochowy, ta 11 to myślę logiczna godzina, także trochę nas powinno się udać zebrać. Postaram się być z 15-20 minut przed 11. Mój numer gdzieś pisałem, ale wrzucam jeszcze raz jak coś : 600-482-047.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, michal_g84 napisał:

Ja jestem z Częstochowy, ta 11 to myślę logiczna godzina, także trochę nas powinno się udać zebrać. Postaram się być z 15-20 minut przed 11. Mój numer gdzieś pisałem, ale wrzucam jeszcze raz jak coś : 600-482-047.

Proponuję 11, 11:30. Żebyś nie naczekał się za długo bo @jedrekx chyba poczeka na ekipę z pomorza i oni razem od 8:30 będą śmigać, a mają 400km.. Więc celuję, że będą koło 11:30 o ile pocisną i bez postojów.. My wyjedziemy zapewne koło 9, ale zanim się zbierzemy to na trasę przed 10 wjedziemy.. I będziemy się z nimi zdzwaniali żeby dostosować tak prędkość żeby nikt na nikogo za długo nie czekał.. Wtedy też mam Twój kontakt i do Ciebie zadzwonimy. 

Ktoś jeszcze zamierza być ok 11 w Częstochowie poza wszystkimi wspomnianymi na górze?

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o 8 ruszam z Bydgoszczy, na autostradę będę wpadał ok 8:40.. ale znacznie dalej niż ekipa z pomorza.. bo albo w Toruniu albo w Ciechocinku. pamiętajcie, żebyśmy się nie wbili bezsensownie w korki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jedrekx napisał:

ja o 8 ruszam z Bydgoszczy, na autostradę będę wpadał ok 8:40.. ale znacznie dalej niż ekipa z pomorza.. bo albo w Toruniu albo w Ciechocinku. pamiętajcie, żebyśmy się nie wbili bezsensownie w korki..

no ok, no to celujmy w tą 11 w Częstochowe. I wtedy się zdzwonimy. Jak się okaże, że na pomorze trzeba czekać bardzo długo to ustalimy czy czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja w moim stanie musze robić przystanki, bo nie ogarne. Także będziemy w kontakcie  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo.. nic nie wiedzialem o stanie kolezanki ale skoro tak (i jak dobrze odczytalem) to pozostaje mi pogratulowac:) mnie ekipa warszawska cos goni zeby ruszac kolo 7.. wtedy czestochowa kolo 10.. @jedrekx Ty bys nie dal rady tak wczesnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ??

Z tego co mówił, musi malucha do przedszkola odstawić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze:) fajne chwile przed Wami..:)

Wiem, tak czytalem. Ale moze babcia zaprowadzi albo ciocia jakas ;) No nic. Sprobuje namowic zeby pojechac tak zeby o tej 11 byc w Czestochowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Żaneta ma na 7 jeszcze wizytę u lekarza.. ja muszę małego odstawić. Może się uda chwilę przed 8 ruszyć, ale na pewno nie o 7..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikacie, a takie "w kupie" wcale nie jest raźniej i wiem co mówię... 5 minut przed czy po kimś - nie ważne - ważne, żeby dojechać. cały weekend wszyscy dla sie będziemy mieć... ja czasowo po trasie powinienem Was złapać na wysokości Krakowa, ale nie liczę nawet na to, bo wiem, jak wyglądają drogi w piątek. jechać swoim tempem i dojechać. do zobaczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiam numer do siebie w razie czego: 660665983

 

z tego co słyszałem to Warszawa jedzie jednak szybciej.. więc chyba kolumny nie będzie ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

zostawiam numer do siebie w razie czego: 660665983

 

z tego co słyszałem to Warszawa jedzie jednak szybciej.. więc chyba kolumny nie będzie ;)

Jędrek rano będziemy na łączach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jak wjedziecie na a1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...