Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)


tomi76

Rekomendowane odpowiedzi

Ja potraktowałbym to jako gadżet, jednym się spodoba innym nie. Widziałem kilka razy podświetlane VW w passacie i golfie, jednak do wykonania tomi76 wiele im brakuje. Dajcie mu troszku czasu, aż sprawę dopracuje i dopieści :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy i dlatego nie poganiamy :P

Tymbardziej że napewno będzie wielu chętnych na taki znaczek. Oczywiście jak się upora z tą powłoką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na nowe znaczki z lepsza powloka, bo moj to juz tylko do wyrzucenia :disgust:

Jak możesz to zrób zdjęcie z bliska Twojego znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi rób "black edition" :good:

i "front edition" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj nowe znaczki. Musze je teraz zaopatrzyć w pianke do montażu i postaram się porozsyłać znaczki do osób, które już je nabyli. Powłoka faktycznie jest teraz nakładana w inny sposób i mam nadzieję, że tym razem zgodnie z zapenieniami wykonawcy owej powłoki będzie trwała.

Tak na wszelki wypadek, proszę o przypomnienie się na PW wszystkich, którym będę wymieniał znaczek.

Na razie ani "blak edition" ani "front edition" nie wchodzi w grę - brak funduszy na testowanie poszczególnych rozwiązań i póki co na dalszy rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj nowe znaczki. Musze je teraz zaopatrzyć w pianke do montażu i postaram się porozsyłać znaczki do osób, które już je nabyli. Powłoka faktycznie jest teraz nakładana w inny sposób i mam nadzieję, że tym razem zgodnie z zapenieniami wykonawcy owej powłoki będzie trwała.

I jak z jakością tych nowych znaczków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowany u siebie z nowej serii no i juz na pierwszy rzut oka wydaje sie jakis porzadniejszy.

Przeszedl juz test sniegu, deszczu i myjni dotykowej i na razie ok, tylko mam jedno zastrzezenie- klej :disgust:

Mimo ze przykleilem go prawidlowo (powierzchnias ciepla, odtluszczona, czysta) to i tak w niektorych miejscach nie zlapal i znaczek (jak sie przyjrzec od gory) odstaje troche, choc sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W moim aucie nie ma tylnego znaczka tak więc mam problem z głowy. :>

A tak serio to według mnie - podświetlany tylny znaczek :mysli::thumbdown: :thumbdown:

______________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam nie róbcie wiochy. Maluchy tak tuningowali, bo nie stać ich było na porządny samochów. A4 nie trzeba przerabiać. Dziwię się tym którzy tak oszpecają swoje auto i wystawiają się przy okazji na pośmiewisko. WSTYD...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam nie róbcie wiochy. Maluchy tak tuningowali, bo nie stać ich było na porządny samochów. A4 nie trzeba przerabiać. Dziwię się tym którzy tak oszpecają swoje auto i wystawiają się przy okazji na pośmiewisko. WSTYD...................

Czego wstyd i posmiewisko :mysli: widziałes ten znaczek chociaż na żywo??? moze na jakimś maluchu takie cos widziałeś??

Napisz poprostu mi sie nie podoba a nie wyśmiewasz sie z pomysłu którego jak dotąd nigdzie nie wymyślili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrości bo go nie stać na ten znaczek :)

A czy jest jakaś szansa na przednią atrapę z białymi ledami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrości bo go nie stać na ten znaczek :)

dziecinada :gwizdanie:

Czyżby słabe poczucie humoru, to był żarcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...