Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)


tomi76

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdrości bo go nie stać na ten znaczek :)

dziecinada :gwizdanie:

Czyżby słabe poczucie humoru, to był żarcik.

Słaby, nawet bardzo :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś szansa na przednią atrapę z białymi ledami??

Ja już widziałem taki znaczek ale na Q7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te spięcia. Ci którym się podoba to kupują, Ci którym nie odpuszczają temat. A co do choinki to zawsze można podpiąć na osobny włącznik i np. na postoju czy zlocie włączyć sobie jako taki gadżet fana OOOO. Wszystko zależy od podejścia do tematu. Bo nawet niewiadomo jak fajna rzecz może zostać zwieśniaczona (macie przykład LEDów do jazdy dziennej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...de gustibus non est disputandum..."

Każdy może wypowiadać się na temat, który go zaintryguje i nie jest powiedziane że ten emblemat musi się wszystkim podobać.

Choinką można też nazwać obwieszanie samochodu z silnikiem 1.6 (bez urazy dla posiadaczy) pakietem z usportowionych wersji. Cel jest jeden - ma sie to przedewszystkim podobać właścicielowi i jak ktoś zakocha sie w podświetlanych na niebiesko spryskiwaczach i stroboskopowych kierunkach to nawet armia ludzi mówiąca, że to jest wieśniactwo nie odwiedzie go od pomysłu zamontowania czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem niedawno TIRa miał ledy na wycieraczkach i podświetlaną tablicę na podszybiu z napisen ZOŚKA

--- można i tak ozdabiać swoje auta ---- szkoda że niemiałem cyfrówki pod ręką???

No wiesz. Ciężarówka, a osobówka (i to nie byle jaka) to jednak dwie różne sprawy.

Jakbyć zobaczył moją, to byś dopiero powiedział, że wiocha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem niedawno TIRa miał ledy na wycieraczkach i podświetlaną tablicę na podszybiu z napisen ZOŚKA

--- można i tak ozdabiać swoje auta ---- szkoda że niemiałem cyfrówki pod ręką???

No wiesz. Ciężarówka, a osobówka (i to nie byle jaka) to jednak dwie różne sprawy.

Jakbyć zobaczył moją, to byś dopiero powiedział, że wiocha :P

tak se wyobrażam i powiem że ładnie wygląda bo mi się podobają jak ciężarówkę z daleka widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam znaczek od tomi76.

Niedługo wrzucę zdjęcia swojej laluni to sami zobaczycie jak to wyglada na sedanie i będzie jeszcxze jeden mały suprise.

Ale co muszę powiedzieć to znaczek chyba ze starej serii dostałem bo już na jednym łączeniu odpadł "troszkę" chrom i troche czerwono mi :P

Jak kobieta z końcem okresu :P

Ale po za tym znaczek w moim regionie bardzo się podoba i raczej wszyscy pytają jak, gdzie, skąd i wogóle.

A najważniejsze że to mi jako właścicielowi się podoba i tak uważam. Jeśli ktoś jest na nie to niech nie bierze i tyle.

A to taka nasza tajemnica A4 :P

Pozdrawiam i dziękuję za wspólpracę z użytkownikiem Tomi76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw mi sie podobal ten patent ... chociaz nie bylem do konca przekonany

to jedank nie zalozylem i sie z tego ciesze

poniewaz teraz wg mnie to troche trąci......... ;)

ale jesli komus sie podoba to ujdzie.

napewno nie bede tego tepic tak jak lexus lookow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , ma na allegro , bo znaczki sie sypały , i Tomy chyba wyemigrował na wyspy , bo nie wydalał z oddawaniem kasy za znaczki ;)

jo mom w doma jeden świecący , także moge za 50zł oddać :wink4: to jest niby poprawiona wersja , ale ja wróciłem do ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , ma na allegro , bo znaczki sie sypały , i Tomy chyba wyemigrował na wyspy , bo nie wydalał z oddawaniem kasy za znaczki ;)

jo mom w doma jeden świecący , także moge za 50zł oddać :wink4: to jest niby poprawiona wersja , ale ja wróciłem do ori :decayed:

Keżor masz taki bajeer? :cool1:

weź na spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor jestem naprawde zainteresowany kupnem tego znaczka. Oblazi z niego ta chromowa powloka czy co sie dzieje? Jak Ci za niego zaplacic?

szybszy byłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...