Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2017-03-24 o 16:45, carrera369 napisał:

Zapytaj Szwedów jak chronią swoje samochody przed tobą :hi:

o ty niedobry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2017-03-28 o 21:27, Theooo napisał:

ładna sztuka ! :)

Dziękować :) oby się spisala na drodze wg moich oczekiwań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Po bardzo dlugiej niobecnosci znalazlem chwile czasu, zeby podzielic sie spostrzezeniami z posiadania a6:)

Auto bardzo wdzieczne....2,5 miesiaca jezdzenia nakulane prawie 7tys km i o dziwo obylo sie bez wizyty na serwisie (jak to bylo w przypadku a4 kiedy po 3tys km juz pierwsza naprawa serwisowa)

Prowadzi sie tak fajnie, ze tym autrem nie chce sie za***rdalac...tylko spokojnie przemieszczac sie z miejsca na miejsce....fotele bardzo wygodne wszystko dziala jak powinno nic nie stuka nie skrzeczy nie piszczy....(w a4 b9 po kilku tys zaczely juz skrzypiec plastiki :/) 

O wiele pakowniejsza od a4 to kazdy wie, bedac w polsce zrobilem standardow zakupy zapakowalem i siadla tylk delikatnie w porownaniu do a4....wypada wysmienicie....( do bagaznika upchnalem 12 krat piwa i moglem spokojnie rolete zasunac :P) 

JEdyne co mnie wciaz przeraza tro spalanie....najnizszy wynik osoiagnalem jadac jak emeryt do 85 km7h na trasie 140 km 5,8 litra...normalne spalanie okolo 7,5-8....tez tak macie ?

Brakuje mi sprzetu audio...ten co jest ....powiedzmy szczerze,ze troche kupa.....ehs

 

Automatyczna skrzynia biegow S-Tronic... podoba mi sie jazdaautem w automacie....ale hmmmm....czasem lubi szarpnac myslalem, ze nie bedzie takich rzeczy ale calkowicie mi to nie rpzeszkadza :) czasem fajnie poczuc ze cos sie dzieje :)

 

....juz sie nie moge doczekac zimy bo fajnie d*pa zamiata na zwirze :D 

 

tyle jak mi sie cos przypomni diopisze :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna a6, poliftwy s-line jest naprawdę super, zmiana z a4 mnie nie dziwi, a4 b9 jest fatalne, zresztą nie ma co porównywać tych dwóch aut bo jest przepaść. Kolor mój ulubiony. Wyposażenie wystarczające. Gratki.

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2017 o 18:52, bartoooh napisał:

do bagaznika upchnalem 12 krat piwa

ostro w palnik dajesz :decayed:

Dnia 3.06.2017 o 18:52, bartoooh napisał:

spalanie okolo 7,5-8

sorry, a ile byś chciał żeby brał? to jest wg Ciebie dużo na takie auto?

Dnia 3.06.2017 o 18:52, bartoooh napisał:

Brakuje mi sprzetu audio

zmieniaj, zrób coś z car audio - szkoda życia na słuchanie shit dźwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kamyk napisał:

ostro w palnik dajesz :decayed:

sorry, a ile byś chciał żeby brał? to jest wg Ciebie dużo na takie auto?

zmieniaj, zrób coś z car audio - szkoda życia na słuchanie shit dźwięku

5 na sprzedaz reszta dla mnie :wink: wiesz przyzywczajam sie do auta ono duzo pije to i ja tez XD

co do spalania to jak ktos wczesniej napisal ze jego 3litrowy diesel tak malutko pali to ja sobie wyobrazam ze moj powinien palic tyle samo badz tez mniej ....ale zyje z tym :) gorzej moja kobieta :facepalm:

nie chce nic robic z audio narazie, bo nie orientowalem sie co i jak z gwarancja ....zreszta nwm jak dlugo ja bede trzymac....pewnie do czasu kiedy nie wyjdzie c8 :P 

 

@marcin_o23

dzieki :banan:wiem ze porownanie a4 i a6 to glupota ....ale niestety tylko takie odniesienie mam w obecnej sytuacji ....z wyposazenia wystarczy ale gdzies by sie chcialo jeszcze troszke bajerow....ale idzie z tym zyc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
na wstępie gratulacje .... naprawde piekne a6, kolor miazga!!! obecnie mam a4b8 ale że dzieci rosną potrzebuje wiecej miejsca, przeczytałem od deski do deski przygody z b9 ... masakra, twoja konfiguracja jest idealna, zastanawia mnie tylko skrzynia, czy jestes zadowolony z użytkowania? czy manualem jepiej ci się jeździło?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/3/2017 o 17:52, bartoooh napisał:

JEdyne co mnie wciaz przeraza tro spalanie....najnizszy wynik osoiagnalem jadac jak emeryt do 85 km7h na trasie 140 km 5,8 litra...normalne spalanie okolo 7,5-8....tez tak macie ?

Dla porownania u mnie 3.0 245 quattro sedan - trasa 7-8,  miasto 12-15
Nie wiem czy to duzo czy malo ale decydujac sie na V6 liczylem sie z takim spalaniem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2017-06-16 o 08:45, saint4 napisał:

witam
na wstępie gratulacje .... naprawde piekne a6, kolor miazga!!! obecnie mam a4b8 ale że dzieci rosną potrzebuje wiecej miejsca, przeczytałem od deski do deski przygody z b9 ... masakra, twoja konfiguracja jest idealna, zastanawia mnie tylko skrzynia, czy jestes zadowolony z użytkowania? czy manualem jepiej ci się jeździło?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

@saint4sorry, że tak późno odpisuję ale za***any jestem robota po pachy i często gęsto mój dzień wygląda tak - praca sen praca sen praca sen 

Co do b9 dzięki za poświęcony cenny czas na przeczytanie i choć auto godne polecenia względem wyglądu "komfortu" to jednak ja osobiście się zawiodłem i nie życzę nikomu takiego zawodu:/

 

Co do a6 to powiem Ci tak całokształt auta jest powiedzmy prawie idealny i konfiguracja mi pasuje chociaż chętnie doppsazylbym w kilka rzeczy. 

Co do skrzyni, z bardzo sztywnego podejścia że tylko manual bo chce mieć kontrolę nad autem kiedy przesiadlem się na s-tronica żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej, bo komfort jaki oferuje automat jest naprawdę fajny :) aa i nawet moja ukochana zj***la mnie ze czemu wcześniej nie kupowalismy automatu. 

Mam teraz porównanie jak muszę się "meczyc" z manualer w firmowym. Jaka frajdę daje jazda automatem w prywatnym aucie. 

Gorąco polecam, mimo że czasem sobie szarpnie i tak jestem happy :)

Dnia 2017-06-16 o 09:09, cubasx napisał:

Dla porownania u mnie 3.0 245 quattro sedan - trasa 7-8,  miasto 12-15
Nie wiem czy to duzo czy malo ale decydujac sie na V6 liczylem sie z takim spalaniem  ;)

Oswoilem się z myślą o spalaniu :P naa pytanie "O jakie fajne Audi a ile pali?" odpowiadam ile wleje tyle spali :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekwawości - obliczałeś ile więcej by cie kosztował 3.0 tdi u Svenssonów, mam na myśli skatt i bilforsekning? 
Gratuluje zakupu - C7 to chyba najlepiej dopracowany model z palety Audi.

Co do audio to w ogłoszeniach sporo kompletów B&O i BOSE do c7. Tylko pewnie radio trzeba by zmienić na 3g. Tylko szkoda gwarancji.

Edytowane przez delph34i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpie ci s-tronic? Dziwne bo u mnie smiga już przez 105tys ale czeka mnie naprawa już w czwartek bo zrobiły się mikropęknięcia na wstecznym biegu i czasem jak jadę cofam to auto nie chce jechać.  Do tego doszły mi kontrolki błąd ciśnienia, abs, postojowego hamulca bo to wszytsko idzie pod jeden czujnik i auto rwie do przodu na hamulcu jakby się nie rozprzeglilo. Na szczęście to działo się sporadycznie a zaraz problem zniknie tzn już w sobotę bo audi 2 dni auto potrzyma w serwisie od czwartku.  Ale mimo tych probkemow nigdy ale to nigdy skrzynia nie szarpnęła mi ani razu dlatego się trochę dziwie. 1500f taka naprawa ale myśle ze następnej już nie doświadcze a radość z tej skrzyni jest nie do opisania. 

Spalanie tez masz wydaje się wysokie bo moja ekonomiczna jazda w silniku 3.0 245 zrobiłem na trasie przez 50km z prędkością max 90 bo był utrudniony ruch i wyszło mi 4.8l na 100km. Pozdro

IMG_1565.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie największą ironia że 3.0TDI pala w C7 mniej niż 2.0TDI. podejrzewam że z uwagi na masę ( a A6 to jednak klocek ) 2.0 TDI jeździ na wysokich obrotach w stosunku do 3.0 żeby jakaś dynamika była. Co do Audio to w C7 BOSE naprawdę daje radę, w stosunku do A4 to przepaść kokpletna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, 2L diesle zdecydowanie nie do quattro, u mnie A4 quattro 2.0 177km S-tronic i spalanie 8-9, przy szybkiej jeździe :) Przy zamulaniu da się zrobić 7/100, 6 może by moja żona wykręciła :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...