Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po ponad roku uzerania sie z A4 b9 (ponizej mozecie sie zapoznac z tematem)...

 

Postanowilem zmienic autko na cos co byc moze nie bedzie mi sprawiac tyle problemow poza ekonomicznymi.

Przedtawiam swoj nowy nabytek jakim jest A6 C7 2.0TDI 190hp Quattro S-tronic, S-line w kolorze Daytona Grey Pearl Effect.

Auto nowe salonowe z przebiegiem 10km, zakupione z oferty salonu z duzymi rabatami XD

Nie mialem szcsefolnych wymagan poza tym zeby bylo Quattro. Zapytacie czemu nie silnik 3.0Tdi? Odpowiedz jest prosta...roczny podatek+ubezpieczenie by mnie zjadlo:P

 

Krotki opis modelu

 

-Rocznik 2017.01

-2.0TDI S-tronic, Quattro 190 kunia

-kolor Daytona Grey 

-kolo 19" Continental ContSportContact 5p 255/40/19 - Lato / zimowki 225/60/16 na jakis randomowych felgach od audi XD

-S-line Edition Perforowana kierownica oraz dzwignia s-tronica, emblematy sline na progach kierownicy oraz blotnikach, fotele czarna skora z wyduszanym S-line+welur, Czarna podsufitka, zderzaki przod tyl dyfuzor progi oraz lotka z pakietu :)

-dwa kompelty wycieraczek guma+welur

-hak opuszczany czyjak to sie zwie mechanicznie

- ogrzewqanie postojowe sterowanie zdalnie z pilota XD

- Swiatla Led/dynamiczne kierunkowskazy tyl - przod normalne. Asystent dlugich swiatel 

- Technik pakiet

- Alpin Pakiet

- Tutaj lista kodow wyposazenia  dla lubiacych zabawe z kodami E0A 4UF 7MM 6XD 5SL 5RU 1KW J0P 1LA 1X1 1AS 1BV 3FA 5TG 7X2 F0A 9G3 0G7 0YN 0JH TD1 3NZ 8IT U1A X1D Q7Z 1XW 8Q3 9Q8 8Z5 DE5 7Q0 F42 7K1 4X3 2K7 3L3 VW4 3Y0 4F2 5D7 1SJ Q1D 4GQ YEB YEA 1D4 7E0 7M8 9M9 N7V PAC PQ2 PQD PX2 WKI WQS WSI VW4 YEK 

To tak po krotce :)

 

Tak wiem utytlana jak kon po westernie ale niestety nie ma pogody na mycie auta zreszta...po jezdzie czysta nie bedzie.

 

Jak sie podoba ?

Od razu uprzedzam - Nie, nie bede nic przy niej robil....zostaje seria taka jak jest nie mozna poprawiac idealu :)

Pozdrawiam

 

17fcb753ecd09098.jpg

 

1519c8a9bed16a1fgen.jpg

26481cd0173f60efgen.jpg

38347df3a3c17f94gen.jpg

 

b814653d7a3a8ff9.jpg

aa1f0578c089db81gen.jpg

38347df3a3c17f94gen.jpg

 

Edytowane przez bartoooh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo :) piekna:) nie mowiles ze w daytonie bedzie :) daj znak jak jezdzi ten silnik w a6. Duza roznica w dynamice w porownaniu z b9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna! Tylko szkoda że mała navi, ale nie można mieć wszystkiego :wink: tez jestem ciekaw jak 2.0 190km w a6 jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, granatowy napisał:

Nie jest ideałem - nie ma 3.0TDi :wink:

Bardzo ładny kolor - chyba najlepszy z palety Audi.

Ja prosty czlowiek jestem to co jest jest dla mnie idealem

28 minut temu, Kosmita napisał:

Nooo :) piekna:) nie mowiles ze w daytonie bedzie :) daj znak jak jezdzi ten silnik w a6. Duza roznica w dynamice w porownaniu z b9?

Trzeba bylo zachowac rabek tajemnicy :) 

Zrobilem nia juz 250km i powiem Ci ze fajnie jedzie duza roznica niz a4 ale nie jezdzilem a4 w tym 190 konnym motorem wiec nie moge porownac na 100% ale roznica tez moze byc duza sama wga pojazdow jest rozna a6 wazy 1990kilo a a4 bodajze 1500:)

17 minut temu, marcintuchola napisał:

Ładna! Tylko szkoda że mała navi, ale nie można mieć wszystkiego :wink: tez jestem ciekaw jak 2.0 190km w a6 jedzie.

Wiesz ja jestem gadzeciazem ale jakos nie przeszkadza mi ta opcja. P.S nie ma navi XD

Jedzie spoko ale jest maly problem ze spalaniem....nie zszedlem ponizej 8,5litra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech silnik dotrze. Daj mu ze 3-4k km i spadnie ciut. Ale to duzy samochod wiec tez nie oczekuj spalania na poziomie 5l. Rabek tajemnicy uwazam za udany heh :) 

czyli jest dynamiczniejsza niz b9 150km?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kosmita napisał:

Niech silnik dotrze. Daj mu ze 3-4k km i spadnie ciut. Ale to duzy samochod wiec tez nie oczekuj spalania na poziomie 5l. Rabek tajemnicy uwazam za udany heh :) 

czyli jest dynamiczniejsza niz b9 150km?

 

Oczywiście, ale to też może dlatego że jest automatyczna skrzynia oraz quattro, ale jestem zadowolony jeśli chodzi o dynamikę :)

Co do spalania mam nadzieję, że spadnie:) 

Aha... Trochę głośniejsza jest od A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barca8585 napisał:

głośniejsza?

Taaa... Podczas postoju jest ciszej niż w A4 ale np podczas jazdy z prędkościami 80-100km/h jest głośno mimo że szyby są "dzwiekoszczelne" może problemem są 19" i niski profil? Hmmm nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, firefighter79 napisał:

Fajnuitka....190 kuni nieza mało w A6 :-P

Może i mało ale daje rade :) dla mnie auto z założenia ma być ekonomiczne (taaa) i dowieść mnie z punktu A do punktu B i spowrotem.  

Jak będę chciał więcej konia se kupie eske :P

A tak serio to więcej autem kobita jeździ niż ja wiec dla niej to nawet lepiej Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem taką nówką od kolegi w zeszłym tygodniu tyle że po programie i muszę przyznać że przyjemnie/dynamicznie się jeździło.

Bardzo fajne auto bez porównania do A4

Pozdrawiam

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bristol napisał:

Bardzo fajne auto bez porównania do A4

..do A4 B5, B8 czy B9? Masz porównanie z najnowszą b9? I pod jakim względem bez porównania?

Zgodzę się z tym, że większy rozstaw osi daje większy komfort ale różnica modeli też wpływa znacznie na odczucia z prowadzenia, a nawet wyposażenie (np. rodzaj silnika, skrzyni czy zawieszenia).

A jeszcze dopiszę, że każdy ma inne priorytety. Jeden oszczędność, inny dynamika, jeszcze inny pojemność samochodu..

Dlatego wydaję mi się, że takie zdanie trochę chyba rzucone za pochopnie..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kosmita napisał:

..do A4 B5, B8 czy B9? Masz porównanie z najnowszą b9? I pod jakim względem bez porównania?

Zgodzę się z tym, że większy rozstaw osi daje większy komfort ale różnica modeli też wpływa znacznie na odczucia z prowadzenia, a nawet wyposażenie (np. rodzaj silnika, skrzyni czy zawieszenia). Dlatego takie zdanie trochę chyba rzucone za pochopnie..

 

11 minut temu, Kosmita napisał:

..do A4 B5, B8 czy B9? Masz porównanie z najnowszą b9? I pod jakim względem bez porównania?

Zgodzę się z tym, że większy rozstaw osi daje większy komfort ale różnica modeli też wpływa znacznie na odczucia z prowadzenia, a nawet wyposażenie (np. rodzaj silnika, skrzyni czy zawieszenia). Dlatego takie zdanie trochę chyba rzucone za pochopnie..

Do A4 B9 które miałem troszkę dłużej niż ta przejażdżka A6 z Katowic do Monachium na mecz...

Komfort,wykończenie ( które dopiero w modelach A6,A7,A8 jest znacząco lepszej jakości ) A4 w środku jest strasznie ciasne... nie ma nawet miejsca na komfortowe rozłożenie nóg jak lecisz na tempomacie...

Wiadomo że każdy ma inne odczucia o których nie należy dosłownie dyskutować...

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Widzisz, nawet wyposażenie w środku ma wpływ na odbieranie samochodu. Sportowe fotele już mają fajne podparcie nóg. Ale fakt, że ciaśniej jest w A4. Poza tym wiele zależy od wersji wyposażenia..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kosmita napisał:

Pewnie. Widzisz, nawet wyposażenie w środku ma wpływ na odbieranie samochodu. Sportowe fotele już mają fajne podparcie nóg. Ale fakt, że ciaśniej jest w A4. Poza tym wiele zależy od wersji wyposażenia..

Pozdrawiam.

Czy to nowe A4 czy A6 to są za***iste nowe/świeżutkie auta.

Paweł Ty akurat masz wszystko co jest ( jak dla mnie ) najlepsze w audi czyli silnik+napęd+skrzynia. Po programie na +/- 300KM jest to auto kompletne.

Udanej Soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bristol napisał:

Czy to nowe A4 czy A6 to są za***iste nowe/świeżutkie auta.

Paweł Ty akurat masz wszystko co jest ( jak dla mnie ) najlepsze w audi czyli silnik+napęd+skrzynia. Po programie na +/- 300KM jest to auto kompletne.

Udanej Soboty.

heh dzięki. Dlatego moim zdaniem ja swojej a4 nie zamieniłbym na większość świeżych A6-ek. Ale są czasami tak skonfigurowane A6, a szczególnie S6 lub RS6, że i moja A4 będzie się chować.. Po programie na ok. 300 km będzie brakować jednego.. dźwięku V6-ki :) Koniec OT :) również miłej soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna ale z tymi atrapami wydechow to audi przesadzilo, wygladaja jakby tam bylo conajmniej v6 lub v8, a tam tylko r4 i to jeszcze w dieslu ;)

Przod w a6 jest duzo bardziej agresywniejszy niz a4 b9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...