Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Kamyk napisał:

aaaaa

no to tera to wszystko gro :wink:

No właśnie jednak nie.. Chyba jej faktycznie nie ma. Ale właściciel dla żony kupił a żona może nie potrzebuje.. co się tam dziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kamyk napisał:

e tam

jechałeś jak dziewica

:decayed:

 

Chyba Ty ;)    

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto. Ale z tym spalaniem trochę dużo. 3.0 TDI pali mi max 9,5 l a nie jeżdżę wolno. Przy prędkościach do 150 spokojnie mieszczę się w 8 litrach :) a tu 2,0 prawie tyle pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C7 3.0tdi jest ekonomiczniejsze niż 2.0tdi. 3.0tdi (204,245,313) porównując do 2.0tdi sprzed lifta czyli 177km bez quattro w multi, spala ok. 1l/100km mniej. Potwierdzone niejedną trasą :wink: W polifcie 2.0tdi powinno być lepiej ze spalaniem bo jest S-Tronic, no ale z kolei dochodzi quattro. Ja w BiTurbo ostatnio nawet zrobiłem spalanie 6.1l/100 km:decayed: 

 

Graty fury !:banan:

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuber dzieki :) milo slyszec takie slowa:)

Co do spalania to powiem Ci, ze naprawde jak jezdze normalnie nie schodze poniezej 8-8,5 litra:/

przy jezdzie na emeryta wychodzi 7,2 na trasie okolo 90km :/

aaaa....i w papierach podaja 1992kg a na stronie biluppgifter.se oraz transportstyrlesen.se podaja 2005kg :o

@Kamyk sam sie zdziwilelem ze nie mam navi majac przyciski....ale nie potrzebuje jakos szczegolnie jestem dosyc zorientowany w terenie:D jak pisalem wczesniej wiecej jezdzi tym autem malzonka i szczerze ja interesuje ze pali jedzie skreca cofa.... 

8 godzin temu, Madas napisał:

piękna furka bez dwóch zdań !!!

dziekuje :)

 

9 minut temu, stifii napisał:

W C7 3.0tdi jest ekonomiczniejsze niż 2.0tdi. 3.0tdi (204,245,313) porównując do 2.0tdi sprzed lifta czyli 177km bez quattro w multi, spala ok. 1l/100km mniej. Potwierdzone niejedną trasą :wink: W polifcie 2.0tdi powinno być lepiej ze spalaniem bo jest S-Tronic, no ale z kolei dochodzi quattro. Ja w BiTurbo ostatnio nawet zrobiłem spalanie 6.1l/100 km:decayed: 

no co ja poradze:/ naprawde nie schodze ponizej 8 :D chyba ze sie wszystko ulozy i bedzie palil mniej:) 

 

55 minut temu, Pzwmichal napisał:

Świetne auto. Ale z tym spalaniem trochę dużo. 3.0 TDI pali mi max 9,5 l a nie jeżdżę wolno. Przy prędkościach do 150 spokojnie mieszczę się w 8 litrach :) a tu 2,0 prawie tyle pali

up

 

9 godzin temu, jedrekx napisał:

ja swoim jak jadę normalnie to też mi spali 6,8-6,9 w trasie.. ale jak gnam to znacznie więcej.. w szczególności na 20tkach ;)

gratuluję zakupu, śliczny kolor :) niech się sprawuje, na pewno będziesz zadowolony :)

jak bede w PL w maju mozna sie spotkac bo jestesmy z tego samego wojewodztwa....zobaczysz na zywo i moze dasz jakies porady XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, s Line zewnętrzny z tym kolorem to mistrzostwo [emoji4][emoji4][emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autocentrum podało takie masy własne....

 

Audi podaje dla Avant quattro  3.0 TDI 1910kg  dla  quattro 2.0 TDI 1885 kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jedrekx napisał:

Odzywaj się :)

jak bede mial zamiar jechac do polski napewno pojawi sie PW przypuszczam ze bedzie to bardzo satysfakcjonujace 

 

21 godzin temu, Cuber napisał:

Autocentrum podało takie masy własne....

 

Audi podaje dla Avant quattro  3.0 TDI 1910kg  dla  quattro 2.0 TDI 1885 kg 

Nie orientowalem sie co podaje auto centrum:) Dane ktore napisalem sa danymi z karty jaka otrzymalem w salonie oraz informacje ktore znalazlem na stronie informacyjnej.

Dzisiaj zona mowila ze przyszedl dowod rejestracyjny wiec jak bede w domu za tydzien sprawdze

 

 

Dzis drugi raz zona jezdzila sama automatem(oprocz tego w pralni ktory ma opanowany perfekt) stwierdzila ze jazda tym autem nie meczy a wrecz odpreza....i dostalem op.e.dal ze wczesniej nie pomyslalem o aucie z taka skrzynia XD

Bardzo mile ze strony salonu, ze zadzwonili z zapytaniem czy jestem zadowolony z pojazdu czy satysfakcjonuje mnie ten zakup. W Polsce tez tak dbaja o klienta? tez przysylaja np kartki na urdziny? 

 

OT 

Moja poprzednia audi juz na sprzedaz :)

http://atteviks.se/Sok-Bil/Sok-begagnade-bilar/?carId=pv7zku3g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbają dbają. Szampanik, gratisy, ankieta, nawet po każdym telefonie do serwisu jest pytanie czy problem został rozwiązany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie male/duze OT

Slyszeliscie o wzmacniaczach sygnalu kluczyka przez ktore kazdy lamus z podworka moze nam ukrasc nasze perelki z systemem KeyLess ? glosnio ostatnio o tym....troche sie obawiam ... wiadomo ze musialbym miec ogromnego pecha ale wiadomo "nigdy nie wiesz co cie spotka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie w dział skradzione w na kazdy temat.. a to tak żebyś nie musiał szukać :)

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=LjyQmkPqhis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kosmita napisał:

Wejdz sobie w dział skradzione w na kazdy temat.. a to tak żebyś nie musiał szukać :)

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=LjyQmkPqhis

znam kazda sekunde tego filmu:)

Zamowilem w poniedzialek dodatkowa czujke na tylne drzwi w garazu i na brame garazowa(mam sensor ruchu ale nie dziala w trybie "w domu"), bo gdy jestem w domu wlaczam alarm na drzwi i okna w razie "W" troche sie obawiam. Mowia i pisza ze w Szwecji nie kradna ale od kiedy szwedzka polityka imigracyjna stala sie bardziej pojebana to troche sie boje :P 

Chetnie przeszukam forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną (czasem wkurzającą) opcję miała Laguna III GT, którą miałem. Jak zamknąłeś drzwi z pilota (karty), a nie z klamki lub odchodząc po prostu od samochodu, to wyłączałeś Hand Free i otworzyć mogłeś tylko również z pilota.. Jak zamknąłeś klamką to i otworzyć mogłeś z klamki..

I inna sprawa, która mi się podobała - samochód się zamykał jak odchodziłeś z kartą od samochodu.. nie trzeba było nic naciskać..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja instalacji dodatkowego odciecia zaplonu, ktory jest deaktywowany dodatkowym pilotem ( nic nie naciskasz musisz go miec przy sobie jak orginalny kluczyk ), podobno dziala to na innym pasmie bardzo trudnym do wykrycia i znalezienia ( nie musi przesylac takiej duzej ilosci informacji jak oryginalny keyless  ). Oczywisice jak sie upra to i tak ukradna, ale zawsze to jakies zaskoczenie/dodatkowe zniechęcenie do samochodu zeby sie odpier.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eskal napisał:

fotki znowu nie działają

Wrócę z trasy to naprawie pierdzielony fotosik:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎22 o 23:08, bartoooh napisał:

od kiedy szwedzka polityka imigracyjna stala sie bardziej pojebana to troche sie boje :P 

Zapytaj Szwedów jak chronią swoje samochody przed tobą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...