Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Przyciemnianie oświetlenia licznika


markus117

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taką b5, zapewne twoja b5 to jest wersja po liftingu z tymi już białymi zegarami, zauważ ze gdy sie zatrzymasz i otworzysz dzwi to zegary sie same rozjaśnią a gdy zamkniesz dzwi i ruszysz to sciemnieją, przynajmniej ja tak miałem w swojej dlatego wioskuje że masz tak jak ja czyli automatczne ściemnianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe pokrętło od kasowania licznika :)... Kręcisz i masz ciemno lub jasno :wink4:. U mnie tak jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dzisiaj zaryzykowałem i pokręciłem mocniej to prawe pokrętło i puścło tak jakby było przyklejone,fakt że chodzi dosyć ciężko ale działa.Dzieki za pomoc.

Też się tak kiedyś zrobiłem. Bałem się, że urwię a tu po prostu się zaklajstrowało bo pewnie nikt wcześniej go nie używał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam sedana z 98 ale to chyba tak samo będzie? :mysli: Jak kręcę tym pokrętłem przy zegarze po lewej strionie to przyciemnia i rozjaśnia podświetlenie zegarów, jak go wyciągnę i kręcę to też, a jak przestawić zegar :wallbash: ??? a kasowanie licznika to powinno być to pokrętło po prawej stronie?? ale nie wiem czy żeby skasować licznik to trzeba nim pokręcić czy go wcisnąć, pomocy bo ciężko chodzi a nie chcę czegoś popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam sedana z 98 ale to chyba tak samo będzie? :mysli: Jak kręcę tym pokrętłem przy zegarze po lewej strionie to przyciemnia i rozjaśnia podświetlenie zegarów, jak go wyciągnę i kręcę to też, a jak przestawić zegar :wallbash: ??? a kasowanie licznika to powinno być to pokrętło po prawej stronie?? ale nie wiem czy żeby skasować licznik to trzeba nim pokręcić czy go wcisnąć, pomocy bo ciężko chodzi a nie chcę czegoś popsuć.

Ustawiasz zegar przyciskając przycisk po lewej stronie, wtedy wskazówka zasówa "z prędkością światła" i ustawiasz

Aby skasować licznik to wciskasz przycisk po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz zegar przyciskając przycisk po lewej stronie, wtedy wskazówka zasówa "z prędkością światła" i ustawiasz

Dzięki, ale u mnie jest inaczej, doszedłem w końcu :> prawy żeby skasować licznik rzeczywiście się wciska, a lewy od zegara trzeba wyciągnąć, i jak się trzyma wyciągnięty to sie zegar przestawia. Pozdrowionka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...