Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Montaż PDC Tył .


Paczek07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nabyłem kpl zderzak z pdc z czujnikami i wiązką zderzaka i nie jestem pewny czego jeszcze potrzebuję do podłączenia , a nigdzie nie znalazłem całej listy części :)

A więc z tego co mi sie wydaje potrzebuję 

Zderzak z pdc i wiązką zderzaka (już jest)

Moduł PDC

Głośnik sygnalizujący przeszkodę tzw beeper (sa 2 rodzaje na allegro ktoś podpowie który dla avanta ? )

Wiązka zasilająca moduł i dająca sygnał biegu wstecznego ? 

Podłączenie to tylko +12 dla modułu ze skrzynki bezpieczników , masa i sygnał wstecznego ? Dobrze kombinuję ? 

Pozdrawiam.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca dobrze kombinujesz. Sterownik oprócz zasilania (+), masy (-) potrzebuje jeszcze linii can i linii K. W b7 info o wbiciu wstecznego idzie właśnie po linii CAN, nie trzeba podłączać sygnału ze wstecznego biegu.
Głośniczek ma nr 4B0 919 279.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , ktoś wie gdzie znajdę schemat dla podłączenia lini can oraz K ?

 

Edytowane przez Paczek07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są schematy dla B6. Podaj maila dostaniesz dla b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile kupisz graty..

sterownik od 50 zł

czujniki od 50 do 100 zł za szt.

wiązka czujników od 50 do 100 zł

głośniczek od 30 zł+ wtyczka do niego

wiązka do przodu samemu robisz  ze 30 zł+wtyczka

max 4 paczki ale jak kupujesz u jednego sprzedawcy to o wiele wiele taniej można wyrwać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik za 30 zł znalazłem, czujniki po 30 sztuka czyli 120 zł, wiązka za 40, 25 zł głośniczek, a wiązka do przodu to jak wygląda? i jeszcze trzeba chyba te elementy zamiast wizytownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to opisane w odpowiednim wątku

Jak montujesz tylko tył to z przodu nic przy wizytowniku nie zmieniasz ani nie dokładasz.

A co do cen to różnie jest dolicz sobie przesyłki i wyjdzie o wiele drożej niż napisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez bym chcial wiedziec bo teoretycznie do avanta masz 8E9971085 a do sedana to samo ale z koncowka 8E9971085A,

podejdzie bez roznicy czy musi byc dedyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to chyba to samo ale pewny nie jestem :D udało się kupić bardzo tanio zestaw (moduł+wiązka+głośniczek) prawie za darmo. Przeglądałem różne aukcje z wiązkami i nigdzie nie jest podzielone na avant/sedan, gdyby miało to znaczenie raczej sprzedawcy zaznaczaliby to, tak mi się wydaje.

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ParasoleK napisał:

Wydaje mi się że to chyba to samo ale pewny nie jestem :D udało się kupić bardzo tanio zestaw (moduł+wiązka+głośniczek) prawie za darmo. Przeglądałem różne aukcje z wiązkami i nigdzie nie jest podzielone na avant/sedan, gdyby miało to znaczenie raczej sprzedawcy zaznaczaliby to, tak mi się wydaje.

hehe blagam sprzedawcy to maja w d*pie - jak chcesz to Ci nawet XYZ dopisze na koncu zeby Ci przypasowalo , oni nawet nie wiedza co sprzedaja ... :grin: pytam raczej kogos kto to juz rezal i mial wiazke w rekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze na 99% bedzie pasowac ale zawsze zostaje ta nutka niepewnosci w postaci 1 % :naughty:

z tego co mi sie udalo przykukac to, ze w B6 nie bylo chyba zadnej roznicy miedzy sedan/avant i szedl ten sam numer a dopiero od b7 do sedanow pakowali te z koncowka A.

Edytowane przez KubiaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...