Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeróbka lamp angielskich


monter11

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, nurtuje mnie taki temat właśnie odnośnie lamp przednich.Tzn.czytałem na forum że np w b5 i b6 da sie jakos przerobic lampy a w zasadzie przełączyc z anglika na europę,jak to wygląda w b7 z tym że tam mam zwykłe żarówki h7.Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłych lampach (nie xenon) to tylko wymiana całego odblasku cie ratuje.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś czytałem jakoby dało się rozebrać lampę i obrócić odblaski o 180 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko w soczewkach z przesłanką tak można się pobawić, a w b7 zwykłych lampach nie ma soczewek.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, orientujecie się czy da sie przerobić angliki wkładając soczewki z wersji europejskiej?

 

widziałem, że chinczyki mają takie zestawy soczewek do kupienia, montuje się toto w miejsce odblysnika mijania na żarówkę H1 halogen

 

nurtuje mnie tylko czy odblysnik w angolu nie jest pod innyn kątem? czy tylko różni się wyprofilowaniem klosza?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

f3503915a4685cfaeab450414f4cdd00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny kąt odbłyśnika w tym momencie nie będzie miał żadnego znaczenia, bo po zamontowaniu tych soczewek źródło światła będzie właśnie z nich, wiec wystarczy sobie dobrze ustawić światła, ładnie równo wypoziomować linię odcięcia i śmiało można je zakładać (oczywiście pomijam w tym momencie kwestie prawne i homologacji danej lampy ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, właśnie dotarly do mnie soczewki, bede brał sie za zakladanie.

Zastanawiam się nad włożeniem tam zarowki xenonowej. Jakie ty żarówki masz u siebie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...