Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bose - pytanko?


Gość Rav

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakup do swojego audi a4 97 radia delta CC gala + zmieniarka współpracująca z tym radiem na 6 cd.Sprzedajacy mówi ze radio grało w systemie bose,czy bedzie u mnie normalnie grało,czy bede jakies problemy,czy bedzie mi potrzebny do tego wzmacniacz bose,czy ori głosniki wytrzymaja?

ps.czy tak zmieniarka zmiesci sie np.do schowka w audi a4?

zmieniarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli radio ma aktywowany system BOSE to w samochodzie bez BOSE nie będą grały przednie głośniki :frown:

czy tak zmieniarka zmiesci sie np.do schowka w audi a4?

Jeżeli masz sedana to bez sensu jest pchac ją do schowka, skoro gościu sprzedaje ją z ori uchwytem do bagażnika :arrowr: no chyba, że masz avanta (wtedy trzeba by zakupic inny uchwycik i boczek do bagażnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Gamme to wychodzi na to, że tył masz już aktywny (żółta kostka MiniISO wśród kostek do podłączenia radia o tym świadczy, możesz dla pewności przed zakupem to sprawdzic), tak więc po zamontowaniu Concerta wszystko powinno byc spox, i nic nie trzeba będzie przerabiac :exclaim:

Oczywiście pod warunkiem, że radio nie będzie miało aktywowanego systemu Bose (powód ten sam jak pisałem wyżej).

No i tak na wszelki wypadek (możliwe, że wiesz już o tym) ponieważ wcześniej wspominałeś o zakupie zmieniarki: zmieniarka do Delty nie podejdzie do Concerta i odwrotnie :exclaim:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę odkopie ja zakupiłem symphony bo trafiła się okazja one jest na bose u mnie zwykły system audi 6 głośników i subwofer w avancie wiem juz ze przód nie będzie grał i moje pytanie brzmi czy da sie przełączyć vagiem tak zeby przod tez gral , czytałem rożne tematy i w sumie wychodźi ze sie da ino chce sie upewnić ??:facepalm: i jeszcze jedno zeby zalozyc cale bose trzeba tez zmnienic instalacje cala ??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...