Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO


J.a.r.o.D

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2017 o 21:07, jolley napisał:

Pytanie do użytkowników gumowych dywaników Geyer & Hosaja  - sprawdzają się Wam? Nie zużyły się przedwcześnie?
Myślę je właśnie nabyć

Mam i polecam. Nie śmierdzą i są trwałe. Gościu, który miał obie marki (Petex i G&H) polecał Geyer'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tydzień temu Petexy i zero jakiegokolwiek zapachu no kompletnie nic. Także polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem g&h jakiś miesiąc temu. Przez tydzień było je trochę czuć. Jednak mimo tego jestem bardzo zadowolony. Pasują idealnie i mają ładny wzór. Kwadraciki petexów średnio mi się podobały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jolley napisał:

Kupiłem g&h jakiś miesiąc temu. Przez tydzień było je trochę czuć. Jednak mimo tego jestem bardzo zadowolony. Pasują idealnie i mają ładny wzór. Kwadraciki petexów średnio mi się podobały

Potwierdzam opinie kolegi @jolley przez pierwszy tydzień delikatnie było czuć ale naprawdę delikatnie.Teraz już jest OK i dywaniki G&H pasuja ideał również polecam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić dywaniki welurowe do mojego auta, oprócz peteksa i szonka jest jeszcze taka oferta:

http://allegro.pl/ekskluzywne-dywaniki-samochodowe-audi-a4-cabrio-i7375287749.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-cabrio-2000-2008-dywaniki-welur-lu-i7368603464.html

Czy ktoś miał do czynienia z produktami tych firm?

Edytowane przez MamDwieDychyNaWache
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Petexy z allegro. Idealnie dopasowane, zero smrodu, fajnie się ułożyły. Polecam jakby ktoś szukał na zimę i szukał bezwonnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskich producentów też nie śmierdzą . Te co mam to pachną delikatną wanilią i są tańsze od Petexów o 100zł a od oryginałów o 200zł .

Trwałość i guma taka sama co Petex.

Na lato mam grube welury z logiem audi i obszyte wokoło kolorową nicią już 3 sezon i są okej. Koszt 169zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi zima guma Petex lato welur Petex i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam dywaników ze stoperami przód i tył do audi a4 cabrio b6 chciałem petexy ale nigdzie nie mogę znaleźć do cabrio.

Z tego co wyczytałem  z avanta czy sedana nie podejdą są inne....

macie jakieś godne polecenia ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się orientuje czy do bliźniaczego Seata EXEO będą pasowały wycieraczki gumowe oryginalne z A4 B6/B7?

ORYGINALNE-DYWANIKI-PRZOD-AUDI-A4-B6-B7-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...