Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO


J.a.r.o.D

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszystkie dywaniki są takie krótkie, nawet ori.

tak,

ja mam gumy ori i też wg mnie są trochę za krótkie.....Petex (miałem) niby dobry ale ranty ma pionowe i nie przylega tak jak ori przez co trochę brudu się dostaje między gumę i wykładzinę.Ori zdecydowanie lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wrażenie, że dywanik dywanikowi nie równy, a Petex Petex'owi też... :eusathink:

Najlepiej przymierzyć zanim się kupi :kox:

Edytowane przez Ravu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się za 100 ori dywaniki, prawie nieużywane dorwać, więc w cenie Petexów miałem ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również rozglądam się za dywanikami gumowymi, oraz matą do bagażnika. W Robocie mamy nową Toyotę Rav-4 z dywanikami Rezaw-Plast, świetna w utrzymaniu. Poza Tym zajmuje się auto-kosmetyką aut, w wielu Nowych Toyotach od 2012/13 spotykam właśnie owe wycieraczki. W utrzymaniu świetne. A z opinii użytkowników wiem, że antypoślizgowa powierzchnia się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam matę w bagażniku.Fajny gadżet tym bardziej że często jeżdżę na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezaw-Plast będą ciut za małe z przodu, z tyłu pasują idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealnie pasuje tylko oryginał:

http://allegro.pl/oryginal-kpl-dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-gratis-i4902509913.html

używane można trafić po 70-80zł

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam uzywanych dywanikow do b6 nie zniszczonych,chetnie takie odkupie jesli ktos ma na zbyciu w rozsadnej cenie-kupie tez kolpaki 15' . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam uzywanych dywanikow do b6 nie zniszczonych,chetnie takie odkupie jesli ktos ma na zbyciu w rozsadnej cenie-kupie tez kolpaki 15' . pozdrawiam

napisz w dziale "KUPIĘ".będzie skuteczniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Od roku mam takie dywaniki i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo dobra guma , nie śmierdziała jak była nowa. Idealnie dopasowane. Polecam bo i cena jest fajna.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4805356583.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na sprzedaż dywaniki gumowe na sprzedaż chętnych zapraszam na PW :wink4:

Petexy są dobre ale inne firmy również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgodze z kolegą "turzol"

Mialem petexy pare razy az ostatnie dalem znajomemu z prezencie i kupiłem w aso.

według mnie sa dużo lepsze. Grubsze dokładniej wycięte i nie wycierają sie tak szybko jak ta kratownica w petex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rezaw plat http://allegro.pl/audi-a4-b7-2004-2007-dywaniki-gumowe-korytka-i5000656189.html - mogę polecić, jak dla mnie dobrze pasują, są łatwe w utrzymaniu i nawet w miarę wyglądają:) na lato mam oryginalne welur :) Mata w bagażniku rezaw plast też mega wygodna, przynajmniej jak włożę coś do bagażnika to nie lata :) W poprzednim audi miałem coś w stylu petex - wg mnie brzydsze i brud się w nich bardziej zbiera. W zimie wydaje mi się że rezaw-plast lepszy do utrzymania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania :wink:

te same kupiłem niedawno ,leża w domu w paczce nierozpakowane ;) dzisiaj dodam opinie jak rozpakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...