Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem petexy gumowe do a4 b6 i mam dwie uwagi. Guma jest bardzo cienka i dywanik kierowcy u góry pod pedałami jest znacznie za krótki czy to normalne? Reszta jeżeli chodzi o dopasowanie i rozkład stoperów jest idealnie ;)

poka foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.JPG2.jpg300_300_productGfx_004c4bbd585151c7caa2a

Panowie przyszły w/w dywaniki, b6 b7, pasują idealnie !! jak dla mnie wyglądają tak dobrze jak oryginalne !! ja nic innego już nie kupuję !! :D

fotki porobię w dzień bo teraz kiepsko wyszły ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić !!

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam planuje kupic na zime dywaniki gumowe. teraz mam ori ale po 2 latach dziury sa od strony kierowcy. mysle o tych http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4805356583.html ma kto takie? jak sie sprawuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem PETEXY W A3 kupowałem 3 lata temu i teraz też kupiłem to odesłałem (jakość dużo gorsza niż kiedyś guma cienka kiepsko wycieta itp)

Zamuwiłem Gayer zobaczymy czy będą lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam planuje kupic na zime dywaniki gumowe. teraz mam ori ale po 2 latach dziury sa od strony kierowcy. mysle o tych http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4805356583.html ma kto takie? jak sie sprawuja?

też je wczoraj kupiłem i czekam na paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede je mial to napszie jak wygaldaja itd :D 100zl z wysylka za komplet to nie duzo :D za same ori keidys na sm rpzod dalem ok 180zl ipo 2 latach dziury jak cos od keirowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki na szybko, niestety robione wieczorem, dywaniki mają spasowanie jak oryginalne:

j6E8EOK.jpg

bUlHOuK.jpg

M3y5kOo.jpg

3otJjbK.jpg

eaTgj9Y.jpg

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziisiaj tez do mnie doszly nowe wycieraczki Gayer i ksztaltami itd sa podovbne do ori :) fajnie wygaldaja ale zdaje mi sie ze ta guma jest mieksza niz w ori :) ciekawe ile wytrzymaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziisiaj tez do mnie doszly nowe wycieraczki Gayer i ksztaltami itd sa podovbne do ori :) fajnie wygaldaja ale zdaje mi sie ze ta guma jest mieksza niz w ori :) ciekawe ile wytrzymaja :)

Dokładnie hidden22 guma jest miękka nie to co ori ale dywaniki dobrze pasują i ładnie wyglądają...właśnie dziś do mnie przyszły :) Jak najbardziej pozytyw i polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszły do mnie geyery i potwierdzam:

-są świetnie dopasowane i kształtem i rozstawem stoperów,

-nie śmierdzą natarczywie gumą,

-super trzymają się podłogi,

-ładna faktura wierzchniej warstwy,

-rancik koło 1cm powinien trzymać syf na miejscu

pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachecony waszymi opisami kupilem dzis gumowe Geyery na zimę oraz Petexy welurowe (?) na lato.

Generalnie to:

Geyer

- gumy spasowane igiełka

- jakość wykonania super

- wyglad dla mnie bomba

- polska firma

- jedyny minus to to, ze wydaja sie dosc cienkie i obawiam sie, ze pieta bedzie wytarta na wiosne :(

Patexy

- jakosc jak ori dla mnie (mam porównanie)

- nie wiem czy jest cos lepszego w tej cenie jesli chodzi o "welur"

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zważcie że Geyer pod stopami kierowcy nie ma tych sześciokątów, tylko jest wylany wyżej, myślę że dłużej niż sezon potrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i polecam, 3 lata zero zniszczeń, ale wygląd lepszy u konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak spasowanie ? Na zdjęciach wyglądają średnio spasowane, ale podoba mi się wysoki rant i wygląd. Ja bym celował z te co dałem albo geyery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są super, idealnie spasowane tylko wzór kratki to nijaki.

Mają jeszcze gumowa wykładzinę bagażnika, też polecam.

Tylko nie ta PCV z wklejona siatka antypoślizgowa, bo mi towar z tą siatka wypadł. [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy brał ktos GEYER z bagażnikiem? Rozumiem, że Sedan/Kombi jest uniewersalny? Bagażnik też ladnie spasowany?

Edytowane przez Krystian Bachorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...