Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Słabo się zbiera, zamulony...


Patryk Lebiedziński

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

chodzi o to ze moje strasznie zamula do 2 tys obrotów, bardzo słabo sie zbiera, dopiero jak załączane jest turbo to idzie normalnie, zdarzyło mi sie kilka razy ze przy własnie takiem wolnym przyspieszaniu, gdzie auto wyraznie sie męczyło to odcieło mi turbo, wyłaczenie i właczenie samochodu pomoga, co moze być przyczyną czegoś takiego, dodam ze turbo jest swieze, tzn po regeneracji kilka msc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z dołu nie masz doładowania.

Zrób logi dynamiczne to będzie można cos więcej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko bedzie z logami, ale sprobuje ogarnac to z kims, 

a cos tak na sucho, bo na kanał mg w kazdej w chwili wjechac, słyszałem ze moga byc to nawet proste przewody od podcisnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys problem z wpadaniem w tryb awaryjny tak jak u Ciebie tyle ze u mnie zdarzało się to przy wyprzedzaniu :D pomogło czyszczenie EGR ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przeplywke

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany, pomogła wymiania przewodów od podcisnienia, chyba 2 były uszkodzone. 

Mam za to inne pytanie, chodzi o to ze po odpaleniu auto nie miało w ogole mocy i obroty wariowały, spadały do 600-700 i po chwili auto gaslo lub nie, po dodaniu gazu w podłoge rosly bardzo powoli dopiero po kilku sekundach mialem 3/4 tys, przy ruszaniu z wysokich obrotów spadało od razu do 1 tys, po 10 minutach wszystko wracało do normy. juz drugi raz zdarzyła mi sie taka sytuacja, pierwszy raz po myciu silnika, rozumiem mogłem zalac jakis czujnik albo kable, a drugi raz dzisiaj, zostawiłem auto na deszczu na 3/4h wracam i cos takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź uszczelnienie puszki sterownika silnika na podszybiu. Prawdopodobnie woda się tam dostaje i stąd takie objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...