Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Informacje o instalacji - gdzie znaleźć?


kania-19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujący problem. Kupiłam auto z instalacją LPG. Przy kupnie nie dostałam papierów na tę instalację, a później kontakt z gościem się urwał. Na Stacji Kontroli Pojazdów nie przybili mi przeglądu, ze względu na to, że nie mam papierów na gaz. Polecili mi zajrzeć tam, gdzie mam butlę i znaleźć nazwę producenta i do niego napisać. Tylko gdzie znajduje się ta informacja? Tak to u mnie wygląda:

20170326_164542.jpg

20170326_164550.jpg

20170326_164604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz był zakładany w Polsce? Producent zbiornika to zapewne stako. Najlepiej załatwić sobie kwity z ważną legalizacją na butle. Twój błąd, że nie zwróciłas na to uwagi przy kupnie i było nie brać auta bez kompletu dokumentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz od kogoś znajomego papier na butlę, na przeglądzie patrzą tylko czy na papierze się zgadza data, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i bormech, mam identycznie u siebie, nawet taki sam wielozawór. Wytrzyj brud pod wielozaworem, powinien być tam producent i nr. Napisz do producenta i może się uda. Na przeglądzie zdarza się że i porównują papier z butlą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje powinny być na dekielku/pokrywie od butli. Jeśli nie masz pokrywy to tak jak kolega wcześniej pisał wyczyść brud pod wielozaworem najlepiej suchą szmatką, ostatnio taki sam problem przerabialiśmy z kumplem w jego aucie. Na zdjęciu zaznaczyłem na czerwono obszar który musisz wyczyścić by znaleźć niezbędne informacje. 
Jeśli to butla bormechu to tutaj masz niezbędne informacje do uzyskania duplikatu dokumentów.
http://www.bormech.pl/pl/content/duplikaty-paszportu.html

butla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :D Racja, powinnam od razu poprosić o te dokumenty, ale pierwszy raz kupowałam auto i szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam o ich istnieniu. Przy kupnie nie sprawdziłam też takiej oczywistej rzeczy - czy zamki działają, okazało się, że nie, ale na szczęście kolega pomógł mi je ogarnąć. Gaz zakładany w Polsce. Ok, wyczyszczę i zobaczę jak tylko będę miała wolną chwilę, dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za pomoc, zlokalizowałam dane. Gdybyście mi nie pokazali to bym ich nie wypatrzyła, taka tam była warstwa kurzu :D Teraz wyślę wniosek i będzie w końcu jak należy, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...