Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również chciałem podziękować za świetną zabawę i organizacje zlotu. Wszystko było na najwyższym poziomie. Doskonałe warunki hotelowe wraz z pysznym jedzeniem sprawiały, że nie chciało się wracać do domu. Wspaniale spisali się sponsorzy którzy ufundowali wiele ciekawych nagród które były do wygrania. Wisienką na torcie była możliwość przejechania się najnowszymi modelami audi A4 B9 na które było wielu chętnych. Jestem przekonany, że osoby które były obecne na zlocie zgodzą się z moja opinią i zapewne w przyszłym roku chętnie wrócą , żeby przeżyć te sympatyczne chwile ponownie.   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłą atmosferę i super zabawę a także ciepłe powitanie świeżaka. Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super zabawę. Organizacja na wysokim poziomie przy umiarkowanych kosztach uwzględniając wysoki standard hotelu. nie wiem jak inni, ale ja spróbowałbym na przyszły rok 2 tygodnie wczesnie by można było jeszcze na nartach pojeździć. jazdy testowe, mimo że nie brałem udziału oceniam na plus. Można na przyszłość rozszerzyć je jazde innymi modelami Audi. jak widać dużo ludzi mimo że już nie jeździ A4 nie zdradza marki ;) 

 

Pozdrowienia i do zobaczenia za rok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za zlot i miło spędzony weekend. Przyznam, że czas minął zbyt szybko.:( Brawa dla organizatorów, sponsorów i wszystkich uczestników. Ogromny plus dla hotelu za jakość obsługi i warunki hotelowe. Okazja przejechania się B9 (nawet jako pasażer) dostarczyła wiele informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące nowej A4. :hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27/3/2017 o 17:29, Młody_drog napisał:

Dzięki dzięki Panowie i Panie, super było! Jedyna uwaga to... Zmienić tą sobotnią salę.. zbyt weselnie/kameralnie

Wszystko bylo jak najbardziej za***iste, ale zgodze sie ze drugi dzien powinien byc podobny do pierwszego w mordorze

Do zobaczenia za rok, oby w jeszcze wiekszym skladzie, no i chetnie bez pszczelarzy XD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy serdecznie za rewelacyjną atmosferę towarzyszącą przez cały zlot. Poziom organizacji należy ocenić na bardzo wysoki a czas spędzony za udany. Uwarunkowania hotelowe to duży atut i doskonały wybór, położenie i widoki towarzyszące – bajkowe. Należy wspomnieć o jedzeniu, którego było pod dostatkiem i do tego smaczne. Duży ukłon w stronę organizatorów, sponsorów nagród i partnerów . Fajny pomysł z losowaniem nagród, no i dla każdego upominek – miły gest, który powoduje, że przy porannej herbacie bądź kawie budzą się wspomnienia :)

Co najważniejsze nie mamy uwag i jesteśmy usatysfakcjonowani.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestniczących w zlocie i do zobaczenia w przyszłym roku.

Sandra, Szymon i Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...